Lojistiğin başkanları konuştu: Lojistik eko-sistemi kurulmalı Lojistiğin başkanları konuştu: Lojistik eko-sistemi kurulmalı

Project Cargo Networking (PCN) 12. Yıllık Zirvesi'nde farklı kategorilerdeki ödülleri sahipleriyle buluşturdu. BATI Innovative Logistics’i temsilen bu yıl törene Proje Kargo ve İş Geliştirme Müdürü George Kile katıldı. Tayland’da gerçekleşen prestijli ödül töreninde BATI Innovatibe Logistics Avrupa’nın En İyi İş Ortağı Kategorisinde ödüle layık görülerek taşımacılık ve lojistikteki üstün başarılarını bir kez daha kanıtlamış oldu. Kile, 12-14 Kasım 2023 tarihleri arasında gerçekleşen etkinlikte, sektör liderleri ve uzmanlarıyla bir araya gelerek başarının ardındaki stratejileri paylaştı.

BATI Innovative Logistics Uluslararası Satış Direktörü Kaan Aydın, bu başarıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Bu ödül, şirketimizin müşterilere sunduğu değeri ve kalite standartlarımızı yansıtmaktadır. PCN meslektaşlarımızın gösterdiği bu güven, bizim için büyük bir onurdur. BATI Innovative Logistics olarak, müşteri odaklı yaklaşımımızla sektördeki liderliğimizi sürdürmeyi taahhüt ediyoruz," dedi.

Editör: Mutlu Doğan