UND'nin 41. Olağan Genel Kurulu tamamlandı ve uluslararası nakliyeciler yeni yönetimi ve başkanı seçti. Başkanlık için yarışan Nagihan Soylu, seçim sonrasında, UND ve sektörün karşılaştığı zorluklarla mücadelede birlik ve beraberlik ruhu içinde hareket etme kararlılığını vurguladı.

MNG Kargo, 7 şehirde 8 teknoloji sınıfı açtı MNG Kargo, 7 şehirde 8 teknoloji sınıfı açtı

Nagihan Soylu, yaptığı açıklamada, şu ifadelere yer verdi:

“UND'nin 41. Olağan Genel Kurulunda, sizlerden aldığım destekle, küçük ve orta büyüklükteki işletmelerimizin önündeki tehditleri erkenden tespit etmek ve bu zorluklara karşı bir dönüşüm sağlayarak proaktif çözümler üretmek üzere aday olmuştum. Türkiye'nin dört bir yanında düzenlediğimiz toplantılarla, sektörümüzü bekleyen tehlikeleri nasıl bertaraf edeceğimizi ve birlikte nasıl daha güçlü olabileceğimizi konuşmuştuk.

Genel Kurul'un sonuçları, başlattığımız bu önemli çalışmaların devamı için bir engel teşkil etmeyecektir. Oluşturduğumuz ve destek verdiğiniz bu ilkeli grup, sektörümüzün gelişimini takip etmeyi ve uygun periyotlarda sektör toplantılarını sürdürmeyi planlamaktadır.

Sizlere, yolculuğumuz boyunca göstermiş olduğunuz inanç ve destek için kalpten teşekkürlerimi sunarım. Birlik ve beraberlik içinde, sektörümüzün daha aydınlık geleceği için çalışmaya devam edeceğiz. Birlikte başlattığımız bu hareket, yolumuzun açık olduğunu ve daha güçlü olduğumuzu göstermiştir.

Yollarımız her zaman açık olacak ve birlikte, uluslararası taşımacılık sektöründe daha parlak bir gelecek inşa edeceğimize inancım tamdır.”