banner201

Türkiye'nin en değerli lojistik şirketini açıkladılar

Uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance Türkiye'nin en değerli 100 şirketini açıkladı. Listede lojistik şirketleri de var.

banner179
Türkiye'nin en değerli lojistik şirketini açıkladılar
banner95

Ekol Lojistik, uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance tarafından 5. kez Türkiye’nin en değerli lojistik şirketi seçildi.

Dünyanın önder bağımsız marka değerleme danışmanlık şirketi Brand Finance’ın açıkladığı “Turkey 100 2020 Türkiye’nin En Değerli ve En Güçlü Markaları“ raporunda 78 milyon dolar marka değeriyle Ekol, lojistik sektörünün en değerli markası unvanına sahip oldu. Rapora göre Ekol’ün marka değeri bir önceki yıla göre yüzde 10,2 oranında artış gösterdi.

Türkiye'nin en değerli 100 markasının toplam değeri ise bu yıl geçen yıla göre yüzde 24 artarak 24,6 milyar dolara ulaştı.

Pazarlama ve finans arasında köprü kurmak amacıyla her yıl dünyanın en büyük 5 bin markasını değerlendiren Brand Finance, 1996 yılından bu yana yayımladığı raporları kamuoyunun ve sektörlerin bilgisine sunuyor.

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2020, 10:19

Mutlu Doğan

YORUM EKLE
YORUMLAR
KEREM aydemir
KEREM aydemir - 1 yıl Önce

Allah başımızdan eksik etmesin sayın yönetim kurulu basbaşkanımız Ahmet Musul beyi halen ekmeğini yiyoruz Allah ayağına taş degdirmesin inşAllah

SIRADAKİ HABER

banner174

banner178