banner126

TOTAL En İyi Sürücü ödülünü Omsan’a verdi

OMSAN Lojistik, Dünyanın en saygın akaryakıt şirketlerinden TOTAL Oil Türkiye’ye verdiği hizmetler kapsamında bir kez daha ödüllendirildi. OMSAN sürücüsü Muzaffer IŞIK, 2014 yılının en iyi sürücüsü seçildi.

banner179
TOTAL En İyi Sürücü ödülünü  Omsan’a verdi
banner95

TOTAL Oil Türkiye,  kendisine hizmet sunmakta olan müteahhitlerinin sürücüleri arasında yapmış olduğu değerlendirme sonuçlarını açıkladı. Açıklanan sonuçlara göre, OMSAN sürücüsü Muzaffer IŞIK,  değerlendirmeye alınan toplam 180 sürücü arasından 2014 yılının en iyi 3 sürücüsünden biri seçildi. TOTAL Oil Türkiye, sürücüleri, sürüş kurallarına uyum, sahada dolum ve boşaltma kurallarına uyum, yapılan km, ceza puanları gibi şeffaf ve adil kriterlere göre değerlendirdi.

OMSAN Lojistik, Yurtiçi Karayolu Satış ve Operasyon Müdürü Nevzat Dalgıç, OMSAN sürücülerinin başarılarının bir kez daha ödüllendirilmesinden mutluluk duyduğunu belirtti. Dalgıç, OMSAN’ın yüksek müşteri memnuniyetini sürdürmesine yönelik başarısında sürücülerinin çok önemli bir paya sahip olduğunu, müşterileri tarafından üst üste ödüllendirilen sürücüleri ile gurur duyduklarını sözlerine ekledi. 

YORUM EKLE
banner160
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178