banner126
banner156

Proje taşımaları için Renault Trucks yatırımı

banner157

Melsa Uluslararası Taşımacılık, proje lojistiği ve gabari dışı taşıma operasyonları için yeni Renault Trucks T serisi çekicilerini teslim aldı.

Proje taşımaları için Renault Trucks yatırımı
banner95

Melsa, çoğunluğu Renault Trucks çekicilerden oluşan gabari, dışı yük taşımaya uygun donanıma sahip araç filosuna bir yenisini ekliyor. Yeni iki adet Renault Trucks T 460 çekicileri, Melsa filosunun son altı ayda alımını yaptığı beşinci aracı oluyor.

Aracı Koçaslanlar Otomotiv Orhanlı Merkezi’nden teslim alan Melsa Uluslararası Taşımacılık Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Ersoy, 2009 yılında başlayan operasyonları için 2011’den bu yana Renault Trucks araçlarını kullandıklarına değiniyor; “Başta inşaat, denizcilik, enerji, demir çelik, petrol olmak üzere taşımacılığını üstlendiğimiz farklı sektörlere özel entegre lojistik hizmetleri sunuyoruz. Her sektörün nakliye ve lojistik ihtiyaçları farklı olduğu gibi gabari dışı taşımalar da büyük zorlukları olan bir alan. Melsa olarak uzun süredir Renault Trucks çekiciler ile çok başarılı operasyonları tamamlıyoruz. Bu denli zorlu bir alanda filonuzun sorunsuz yoluna devam etmesi önemli. Bu nedenle araç filomuzun neredeyse tamamı Renault Trucks çekicilerden oluşuyor.”

Ersoy, filolarında 300 – 650 bin km arasında Renault Trucks çekicileri olduğuna dikkat çekerek; “Araçlarımızın yakıt verimliliğinden gayet memnunuz. Bu bizim için önemli bir etken. Sürücülerimizin de hassasiyeti ile düşük arıza oranlarını da yakalamayı başardık. Servis hizmeti gerektiğinde ise çok hızlı destek alabiliyoruz. Bu da operasyonlarımızın sorunsuz devam etmesine katkı sağlıyor” dedi.

Araçları teslim eden Koçaslanlar Otomotiv Orhanlı Bölge Satış Müdürü Fuat Kara; “Melsa’nın operasyonlarını ve filosunu yakından takip ediyoruz. Araçlarımız kadar satış sonrası hizmetlerimiz ile de operasyonlarına değer katmak için tüm desteğimizi sunuyoruz” diye belirtti.

YORUM EKLE
banner160
SIRADAKİ HABER