banner201

Özçelik Transport filosuna 5 adet Iveco S-WAY kattı

Iveco Yetkili Satıcısı Üstün İş Otomotiv, Mersin merkezli hizmet veren Özçelik Transport’a 5 adet S-WAY çekici teslimatı gerçekleştirdi.

Özçelik Transport filosuna 5 adet Iveco S-WAY kattı
banner95

Iveco’nun Gaziantep Yetkili Satıcısı Üstün İş Otomotiv, toplam 5 adet AS440S51T/P Full Plus donanımlı çekicileri Özçelik Transport firmasına Mersin’de teslim etti. Mersin merkezli hizmet veren Özçelik Transport, uluslararası nakliyede uzmanlaşmış bir firma olarak öne çıkıyor. Firma filosunda bulunan 50 çekici ve frigorifik treylerler ile Türkiye Avrupa arasında taşımacılık yapıyor.

Araçların teslimatı için yapılan törenine Iveco Araç Ağır Vasıta Bölge Satış Müdürü Murat Aydoğan, Üstün İş Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Zengin, Özçelik firma ortakları Fevzi Özçelik, İbrahim Özçelik, Yılmaz Özçelik katıldı.

Teslimat töreninde bir konuşma yapan Iveco Ağır Vasıta Bölge Satış Müdürü Murat Aydoğan şunları söyledi: “Özçelik Transport filosunda 50 adet çekici bulunduran bölgenin önde gelen taşımacılık firmalarından biridir. En üst seviye donanımla teslim ettiğimiz bu araçların kendilerine hayırlı olmasını diliyorum”. Daha sonra IVECO bölge satış müdürü Murat Aydoğan, Eyüp Zengin ile beraber günün anısına Özçelik Transport yetkililerine bir plaket takdim etti.

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2021, 14:01

Mutlu Doğan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner216

banner174

banner178