banner126

Gülsan DAF’a yatırım yaptı

Hatay’ın öne gelen lojistik firmalarından Gülsan Taşımacılık, filosuna 4 adet DAF XF 480 Super Space Cap ekledi. Araçlar DAF Trucks Türkiye Genel Müdürü Gregor van der Mark tarafından Gülsan Taşımacılık Sahibi Kemal Gül’e teslim edildi.

Gülsan DAF’a yatırım yaptı
banner95

Gülsan Taşımacılık ve DAF Trucks önemli bir işbirliğine imza attı. Hatay’ın öne gelen lojistik firmalarından Gülsan, filosuna kattığı 4 adet yeni DAF XF 480 Super Space Cap ile filosunu güçlendirdi. Gülsan yeni aldığı araçları Avrupa’ya yaptığı taşımalarda kullanarak, araçların sunduğu düşük yakıt tüketimiyle avantaj sağlayacak. DAF’ın geniş servis ağı ve Hatay’daki Atılım bayinin sunduğu avantajları kullanacak olan Gülsan, araçların sunduğu taşımacılık hizmetindeki verimliliği rekabette avantajı olarak görüyor.

Kemal Gül, teslimat töreninde yaptığı açıklamada, 2020 yılında araç sayılarını artırmak istediklerini söyledi. Gregor van der Mark da, “DAF Trucks Türkiye olarak Gülsan Taşımacılık gibi tırlarımızın üstün kalitesi ve mükemmel yakıt tüketimini takdir eden müşterilerimiz ile çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz. Bu satışı mümkün kılan Atılım Otomativ’e teşekkür ediyoruz” dedi.

Atılım Otomotiv, 2019 yılından beri sadece servis bayii değil aynı zamanda yetkili satış bayii olarak hizmet sunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91