banner201

GAİD üyeleri iftar yemeğinde buluştu

banner233

GAİD (Gümrüklü Antrepo İşletmecileri Derneği) gerçekleştirilen iftar yemeğinde bir araya geldi. GAİD Ailesi ev sahipliğinde Küçüksu Kasrı’nda yapılan iftar yemeğine dernek üyelerinin yanı sıra Bursa Bölge Müdürü Hüseyin Şanverdi, Doğu Marmara Bölge Müdürü Yaşar Yaman Ocak, İstanbul Bölge Müdürü Yalçın Özden ile bölge müdür yardımcıları ve genel müdürler katıldı.

GAİD üyeleri iftar yemeğinde buluştu
banner231

Gümrüklü antrepo işletmelerini tek çatı altında toplayan GAİD, düzenlediği iftar yemeğinde dernek üyeleri ile bir araya geldi. 14 Nisan’da Beykoz Küçüksu Kasrı’nda gerçekleşen iftar yemeğine GAİD Yönetim Kurulu Başkanı Cavit Değirmenci ev sahipliği yaptı. Türk dış ticaretinin destekçisi olan gümrüklü antrepocuların düzenlediği iftar yemeğine gümrük müdürlükleri başta olmak üzere kamunun ilgili birimlerinden de katılım oldu.

GAİD Yönetim Kurulu Başkanı Cavit Değirmenci yaptığı konuşmada, derneğin kuruluşunun pandemi sürecine geldiğini, 2.5 yıllık kısa sürede önemli çalışmalar gerçekleştirdiklerini söyledi. Birlikte olmanın ve bir araya gelmenin heyecanını yaşadıklarını aktaran Değirmenci, “Sektörü bir araya getirip ticaretten bir önceki halka olarak amacımız kamu ile birlikte şeffaf öngörülebilen, ölçülebilen bir kurum olarak yol almak. Kısa zamanda çok güzel işler yaptık. Ankara’da her zaman kapılar bize açıktı. Ülkemizin kalkınması için neler yapabiliriz diye görüşüyoruz. Başarı birlikte hareket etmekten geliyor” ifadelerini kullandı.

Bursa Bölge Müdürü Hüseyin Şanverdi

Bölge Müdür Yardımcıları; Mehmet Köse, Murat Ceviz, Emrah Yıldırım

Gümrük Müdürleri; Muammer Ünal, Mehmet Çiçek, Şenol Alkan, Ali İhsan Bilgetürk

Doğu Marmara Bölge Müdürü Yaşar Yaman Ocak

Bölge Müdür Yardımcıları; Hasan Hüseyin Dinsever, Mehmet Yapıcı

Gümrük Müdürleri; İbrahim Uçar, Muhammet Akyıldız, Salih Balcı

İstanbul Bölge Müdürü Yalçın Özden

banner95

Bölge Müdür Yardımcıları; Hüseyin Kanburoğlu, Hüsnü Kemal Akgül, Yavuz Korkmaz

Gümrük Müdürleri; Ali Gökdemir, İdris Çalık, İlhami Demirci, Mehmet Yıldız, Şerafettin Bezci, Vedat Aydın

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2022, 23:11

Mutlu Doğan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner174

banner178