MLA Lojistik, filosunu genişletmek için Mercedes-Benz Türk’ü tercih etti. MLA Lojistik, Koluman Sancaktepe bayisinde gerçekleşen törende 40 adet Actros 1845 LS standart donanımlı aracını Mercedes-Benz Türk’ten teslim aldı.

Törende; araçlar Mercedes-Benz Türk Kamyon Satış Koordinatörü Mehmet Arda Erdemir, Koluman Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Saltık, Koluman Kamyon Satış Müdürü Aytekin Yeşil ve Koluman Kamyon Satış Şefi Barış Yöndem tarafından MLA Lojistik CEO’su Cengiz Yılmaztürk, MLA Lojistik Genel Müdürü Behice Öz¸ MLA Lojistik Yurtiçi Operasyon Müdürü Mecit Denli, MLA Lojistik İş Geliştirme Müdürü Halit Kaya teslim edildi. Bu teslimat ile birlikte MLA Lojistik’in araç parkındaki Mercedes-Benz marka araçların sayısı 75’e toplamda 300 adete çıktı.

Mars, Samsun'da yeni transfer merkezini açtı Mars, Samsun'da yeni transfer merkezini açtı

MLA Lojistik CEO’su Cengiz Yılmaztürk “Bugün teslim aldığımız araçlarla birlikte filomuzda 75 Mercedes-Benz araç ile birlikte filomuz toplam 300 adete ulaştık. Mercedes-Benz araçların ikinci el değeri, uygun işletme maliyetleri ve Mercedes yıldızına duyduğumuz güven seçimimizde etkili oldu. Bunun yanı sıra Actros 1845 LS serisinin sahip olduğu konfor, güven ve kalite de bizim için belirleyici unsurlar.”diye konuştu.

Yük ve konteyner taşımacılığında kullanacak

Yurt içinde lojistik alanında faaliyetlerini yürüten şirket, depo, antrepo ve taşımacılık alanlarında da faaliyet gösteriyor. 300 adet araç parkına sahip MLA Lojistik filosuna yeni eklediği araçları öncelikle yurtiçi taşımacılık faaliyetleri kapsamında olmak üzere, damperli dökme yük taşımacılığı ve yurtiçi konteyner taşımacılığı faaliyetleri kapsamında kullanmayı planlıyor.

Editör: Hasan Karakurt