UND GELENEKSEL LOJİSTİK BAŞARI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

UND’nin geleneksel hale gelen ve sonucu merakla beklenen; IRU-UND Profesyonel Sürücü Onur Nişanı Ödülleri ve IRU Karayolu Nakliye Şirketi Tepe Yöneticisi Ödülleri sahiplerini buldu. 55 sürücüye başarı ödülü verilirken birincilik ödülünün sahibi Koçtur Nakliyat’tan Hikmet Şahin oldu.  8 Yönetici ise Tepe Yöneticisi Ödülünü almaya hak kazandı.

Uluslararası karayolu taşımacılık sektöründe sürücü ve yöneticilerine verilen ve geleneksel hale gelen IRU-UND Profesyonel Sürücü Onur Nişanı Ödülleri ve IRU Karayolu Nakliye Şirketi Tepe Yöneticisi Ödülleri 16. Logitrans Uluslararası Transport ve Lojistik Fuar alanında IRU 75. Yıl etkinlikleri kapsamında düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

IRU Genel Sekreteri Umberto De Pretto tören öncesi sürücülere hitaben yaptığı konuşmada “Son birkaç yıl sektörümüz açısından olağanüstü bir dönem oldu. Karayolu taşımacılığının sadece iyi zamanlarda değil, en kötü zamanlarda da hizmet vermeye devam ediyor. Bunu pandemi boyunca, dünyanın her yerinde, sürücülerin yiyecek, ilaç ve temel ihtiyaçları ulaştırmaya devam etmek için kendi sağlıklarını riske attıklarında gördük. Sürücülerimiz kendi güvenliklerini riske atmaya devam ediyor” dedi. Salonda bulunan sürücülere teşekkür eden Umberto De Pretto, sürücülere “Kısacası dünya sizsiz işlemezdi!”  dedi.

YILIN SÜRÜCÜSÜ HİKMET ŞAHİN OLDU

IRU-UND Profesyonel Sürücü Onur Nişanı Ödülleri kapsamında 54 sürücüye başarı ödülü verildi. Birincilik ödülünü Koçtur Nakliyat’tan Hikmet Şahin kazandı. Şahin’e 15 bin TL değerindeki para ödülü UND Başkanı Şerafettin Aras tarafından takdim edildi.

İkincilik ödülüne Çağlar Transport Nakliyat’tan Adnan Kaya layık görüldü. Kaya’ya 12 bin TL değerindeki ödülünü IRU Başkanı Radu Dinescu’dan aldı.

İnter Kombi Transport’tan Zekeriya Bektaş ise 10 bin TL değerindeki üçüncülük ödülünün sahibi oldu. Bektaş Ödülü IRU Genel Sekreteri Umberto De Pretto’dan aldı.

AkzoNobel Kemipol, ticari araçlara özel tamir boyaları ile filoları yeniliyor AkzoNobel Kemipol, ticari araçlara özel tamir boyaları ile filoları yeniliyor

8 İSİM TEPE YÖNETİCİSİ ÖDÜLÜNÜ ALDI

IRU tarafından belirlenen kriterler doğrultusunda 2023 yılı IRU Karayolu Nakliye Şirketi Tepe Yöneticisi Ödülü 8 farklı isme verildi. Yöneticilere ödülleri UND Başkanı Şerafettin Aras, IRU Başkanı Radu Dinescu ve IRU Genel Sekreteri Umberto De Pretto tarafından takdim edildi.

Davut İmrak (İMSAN Nakliyat) , Murat Cengiz (Umut Uluslararası Nakliyat), Burhan Özcan (Özcanlar Nakliyat), Esra Aba (Talhatur Lojistik), Turgut Türk ( Trans 14 Nakliyat), İbrahim Şeflek (İbrahim Şeflek Nakliyat), Serkan Başbilen (Supet Taşımacılık) ve Elif Özge Gülcüler (BY Bora Transport) ödüllendirilen isimler oldu.