Sektörün önde gelen firmalarından Hüner Lojistik, ikinci kuşağın yakaladığı başarı ile göz dolduruyor. Hüner Grup  Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Arda Hüner ve Hüner Grup  Yönetim Kurulu Üyesi Melisa Hüner’in göreve başlamasından sonra firmanın yakaladığı büyüme Firmanını kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Hüner’den övgü aldı. 

Firmanın 500 adetlik Volvo Trucks yatırımında konuşan İbrahim Hüner, alım kararının altında  çocukları Arda ve Melisa Hüner imzası bulunduğunu belirterek, ikinci kuşağın yakaladığı başıya dikkat çekti.

Sektörde yatırıma başladıkları 1990 yılından itibaren gelişim gösterdiklerini ancak 2015 yılında büyümelerinin ivme kazandığının altını çizerek bunun altında çocuklarının başarısının yattığını aktardı. 

“İkinci kuşak sektörümüze sahip çıktı ve başarılı çalışmalara imza attı ve o günden sonra yatırımlarımızın boyutu artarak devam etti” diyen Hüner, “Volvo ile iş birliğimiz tesadüf değil. Bu kararı alınmasında ikinci kuşağın ısrarı var. 2015 yılı bizim dönüm noktamızda. Göreve gelen ikinci kuşağın verdiği güven ve yaptığı işi seviyor olması firmamızın geleceğini güven altına aldı.Başarılı işlere imza atmalarını görmekten mutluyum. Bundan sonraki yatırım kararlarını de kendileri alacaklar” diye konuştu.