Goodyear’ın fuar alanında yer alacak standında, katılımcılar markanın en yeni ürünlerinin yanı sıra, Goodyear TPMS, Goodyear CheckPoint ve Goodyear DrivePoint de dahil olmak üzere filo mobilite çözümlerini keşfetme imkanı bulacaklar. Goodyear’ın fuar sergilemesi, Goodyear Total Mobility bileşenlerinin, Goodyear tarafından geliştirilen ve tümü gelişmiş veri işleme yetenekleriyle desteklenen web ve mobil uygulamalarla entegrasyonunu aktarmak amacıyla özel olarak tasarlandı.

Dijitalleşme, karbonsuzlaştırma, istihdam gibi sorunlarla karşı karşıya olan ulaştırma dünyasındaki şirketlere çözümler sunma konusunda aralıksız çalışmalar gerçekleştiren Goodyear, SOLUTRANS 2023’te yer alarak bu konudaki kararlılığını da ortaya koyuyor. 

Fuar süresince yüksek teknolojili filo mobilite çözümleri ve mobil uygulamalar konusunda uzman ekipler, bilgilendirmelerin yanı sıra, ziyaretçilere nakliye şirketlerinin gereksinimlerini karşılamak konusunda destek olacaklar. Maliyetleri optimize etmek, yakıt tüketimini azaltmak veya genel filo performansını artırmak konularında, Goodyear'ın ekipleri uzman rehberlik sağlayacak ve filolara yardımcı özel çözümler sunacaklar.
 Fuar ziyaretçileri, Goodyear Total Mobility'nin filolar için nasıl faydalı sonuçlar sunduğunu, operasyonlarını daha verimli, rekabetçi ve sürdürülebilir hale nasıl getirebileceklerini görme şansına sahip olacaklar. İnteraktif araçların yardımıyla, filolara sunulabilecek potansiyel avantajlar hakkında bilgi sahibi olabilecek ve filo büyüklüklerine, rotalarına ve iş özelliklerine göre özelleştirilmiş teklifler alabilecekler.

TECHPOL’de yapılanma tamam, sırada yeni tesis yatırımı var TECHPOL’de yapılanma tamam, sırada yeni tesis yatırımı var