Scania, 2022 yılında da teslimatlarını sürdürüyor.   Scania, 2022 yılında da teslimatlarını sürdürüyor. Çavdaroğlu Uluslararası Nakliyat, firmasına 10 adet Scania 540S çekici teslimatı gerçekleştirildi.  Filosunda halen 50 adet çekici bulunan firma  yeni aldığı araçlarda  Scania markasını tercih etti. 

İstanbul merkezli Çavdaroğlu Uluslararası Nakliyat, filosuna 10 adet Scania 540S çekici dahil etti. Çavdaroğlu Nakliyat’ın yeni araçları Tuzla Scania tesislerinde,    firma sahipleri Osman Çavdaroğlu, Ünal Çavdaroğlu ile şirket çalışanlarından Batuhan Kayıkçı, Turgut İpek ve Ertan Çebi’ye, Tuzla Scania Satış ve SSH Yöneticisi Volkan Kahya tarafından teslim edildi.

Firma yetkilileri yeni araçlarını alırken “2001 yılında Çatalca’da başladığımız faaliyetlerimize 2 bin metrekare kapalı, 3 bin metrekare açık alan deposu ile lojistik çözümler sunuyoruz. Türkiye genelinde 81 ile hizmet verirken, İsveç, Norveç, Finlandiya ve Danimarka’ya taşımacılık yapıyoruz. Filomuzda halen 50 adet çekicimiz bulunmaktadır. Yeni araçlarımızı da bir İskandinav markası olan Scania olarak tercih ettik” şeklinde konuştular.