BATI Innovative Logistics, her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği BATI’dan Doğuya Yeni Yıl Coşkusu isimli özel projesiyle minik kalplere dokundu. BATI Innovative Logistics çalışanları, seçilen okullardaki öğrencilerin yazdıkları mektuplarda yer alan dilekleri gerçekleştirmek üzere bir araya geldi. Proje kapsamında, çalışanlar çocukların hayallerini gerçekleştirmek için ellerinden gelen çabayı sarf etti.

Podişor Doğal Gaz Dağıtım Projesi'ni Mars Hava ve Deniz Kargo üstlendi Podişor Doğal Gaz Dağıtım Projesi'ni Mars Hava ve Deniz Kargo üstlendi

Uluslararası Satış Direktörü Kaan Aydın, "BATI'dan Doğuya Yeni Yıl Coşkusu projemiz, her yıl daha da büyüyerek, çocuklarımızın yüzlerine bir nebze olsun mutluluk katma amacını taşıyor. Bu yıl Mardin'deki iki okulumuzun öğrencileriyle buluşmak, onların dileklerini yerine getirmek için sabırsızlanıyoruz" dedi.

Projeye katılan çalışanlar, çeşitli etkinlikler ve hediyelerle çocuklara unutulmaz bir yeni yıl deneyimi yaşatmayı hedefliyor. BATI Innovative Logistics, sosyal sorumluluk alanındaki bu güzel girişimiyle hem çalışanlarını bir araya getiriyor hem de çocukların hayallerine dokunarak topluma katkı sağlıyor.

Editör: Hasan Karakurt