12 voltluk karavan ve römork dış ve iç aydınlatma ürünleriyle fuarda yerini aldıklarını söyleyen Aspöck Türkiye Genel Müdürü Selçuk Akman, gelişen bu alanda bir potansiyel gördüklerini ve Aspöck aydınlatma çözümlerinin sektöre nitelik kazandıracağına inandıklarını kaydetti. 12 volt ürünlerin toplam Aspöck cirosunun neredeyse yüzde 40’a yakının bu alanda gerçekleştiğini kaydeden Akman, karavana yönelik yeni lamba, kablo ve soketlerden oluşan setler oluşturmaya başladıklarını açıkladı.

AkzoNobel Kemipol, ticari araçlara özel tamir boyaları ile filoları yeniliyor AkzoNobel Kemipol, ticari araçlara özel tamir boyaları ile filoları yeniliyor

Akman, Avrupa tarafında önemli karavan üreticileriyle çalıştıklarını 750 kg altında ve üstündeki karavan aydınlatma setleri karavan dışında yük çekme karavanlarına ve tarım araçlarına yönelik ürünleriyle Türkiye’deki potansiyelin farkında olduklarını açıkladı.

Aspöck aydınlatma ürünlerini 45, karavan lambalarını 35 yıldır ürettiklerini kaydeden Akman, özellikle kaliteli ürünleriyle öne çıkmak isteyen karavan üreticileriyle çalışmak istediklerini sözlerine ekledi.

Editör: Hasan Karakurt