Çeyrek asra yaklaşan tecrübesiyle nakliye ve lojistik çözümleri sunan Ankara Nakliyat ve Lojistik, yeni araçlarını MAN’ın Ankara Akyurt’taki tesislerinde düzenlenen törenle teslim aldı. MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş. Kamyon Satış Uzmanı Engin Karaoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen törene Ankara Nakliyat ve Lojistik şirketinin sahipleri Orhan Yalçın, Nihat Yalçın, Mitat Yalçın ve Hüseyin Yalçın katıldı.

İhracatta yüksek lojistik maliyetler nedeniyle geri iadeler zorlaşıyor İhracatta yüksek lojistik maliyetler nedeniyle geri iadeler zorlaşıyor

“Şirket olarak, MAN’ın yol arkadaşlığına güveniyoruz”

Törende konuşan Ankara Nakliyat ve Lojistik şirketinin sahipleri Orhan Yalçın, MAN ile uzun yıllardan beri sürdürdükleri iş birliklerini yeni alımlarla daha da güçlendirdiklerini vurgulayarak, şunları söyledi:

“MAN, bizim şirket olarak, güvenilir çözüm ortağı olarak gördüğümüz ve yol arkadaşlığına güvendiğimiz bir marka. Yıllardır da kendileri ile birlikte çalışmaktan ve kendileri ile birlikte yol almaktan çok memnunuz. Bizim sektörümüzde hizmetin kesintisiz devam etmesi büyük önem taşıyor. Bunun yanında yakıt tasarrufu, gelişen teknolojiyle uyumluluk ve elbette satış sonrası sunulan hizmetin kalitesi de araç tercihimizde önemli bir rol oynuyor. Aradığımız tüm bu ayrıcalıkları ise, MAN hem araç hem de hizmet kalitesiyle bize bir arada sunuyor. Bundan dolayı yeni yatırımlarımızda MAN’ı tercih ediyoruz. Bugün de 50 adetli güçlü bir satın alma ile aramızdaki iş birliğini daha da pekiştirdik. Önümüzdeki süreçte de yeni alımlarla filomuzu MAN’a dönüştürmeye devam edeceğiz.”

“MAN’ın araç ve hizmet kalitesini deneyimleyen bir daha vazgeçmiyor”

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Uzmanı Engin Karaoğlu ise, yılın sonlarına doğru araç teslimatlarına hız kesmeden devam ettiklerini belirterek, şöyle devam etti:

“MAN araçlarımız; üstün teknolojileri, güçlü ve verimli motorları ile sektördeki ağırlıklarını her geçen gün daha da pekiştiriyorlar. MAN markası ile tanışan firmalar genelde bir sonraki araç yatırımlarında da yine MAN’ı tercih ediyorlar. Yani araç ve hizmet kalitemizi deneyimleyen müşterilerimiz bir daha kolay kolay markamızdan vazgeçmiyorlar. Çünkü MAN sadece üstün nitelikli araçları ile değil, satış ve satış sonrası sunduğu kesintisiz hizmet anlayışı ile her zaman onların yanında oluyor. Ankara Nakliyat ve Lojistik de yıllar önce tanıştığı MAN’dan bir daha vazgeçmeyen şirketlerimizden bir tanesidir. 2013 yılında ikinci el bir MAN ile başlayan bu yolculuk, bugün sayıları 50’yi bulan büyük teslimatlarla devam ediyor. Bugün yeni alımlarla daha da kuvvetlenen iş birliğimizin önümüzdeki süreçte de artarak devam edeceğine inanıyoruz. Yeni araçlarımızın kendilerine hayırlı olmasını diliyoruz.”

Editör: Hasan Karakurt