DB Schenker Arkas sokak hayvanlarının yanında DB Schenker Arkas sokak hayvanlarının yanında

Alp Özler çatısı altında yer alan şirket personeline birbirini daha yakından tanıma fırsatı sunan çalıştay; Elazığ, Adana, Mersin, İzmir ve İstanbul gibi Türkiye’nin yedi bölgesindeki birçok şehirden Alp Özler çalışanını bir araya getirdi. Toplantıda 2023 yılının değerlendirmesi yapılırken, yeni projeler, yeni hedefler ve 2024 stratejileri görüşüldü. Organizasyona konuşmacı olarak katılan TRT Spor Spikeri Erdoğan Arıkan ise gerçekleştirdiği eğitici sunumun ardından davetlilerin sorularını yanıtladı.

Yılnak Genel Müdürü Ömer Gece, yaptığı açıklamada “Alp Özler Grup olarak, 2023 yılı İstişare ve Değerlendirme Çalıştayımızı, aynı zamanda Yılnak’ın sektördeki 50. yılını büyük bir coşku ile kutlayarak gerçekleştirdik. Grubumuzun öncü ve köklü yapısının bir parçası olarak, 2024 ve gelecek yıllar için inovasyon ve sürdürülebilirlik odaklı yaklaşımlarımızı daha da ileriye taşıma kararı aldık. Sayıları binleri aşan büyük bir aile olarak, çalıştayımıza katılan katılamayan tüm Alp Özler Grup üyelerine sağlamış oldukları katkı ve emekleri için en içten duygularımla teşekkür ediyorum. Ayrıca Sn. Erdoğan Arıkan’a toplantımıza katılımı ve değerli sunumu için teşekkür ediyorum” dedi.

Sektörde yarım asrı deviren Yılnak’ın hedeflerine değinen Gece, “Yılnak ailesi olarak 2024 ve sonrası için yenilikçi, dinamik ve Alp Özler Grup şirketlerinin vizyonuyla uyumlu olarak sektördeki yolumuzu aydınlatan adımlar atmaya devam edeceğiz” dedi.
 

Editör: Hasan Karakurt