Alışan-Den Hartogh’un Gebze Muallimköy’deki yeni tank konteyner depolama tesisinin açılışı gerçekleşti. Alışan Logistics CEO’su Damla Alışan ve Den Hartogh's Group Direktörü Pieter Den Hartogh’un açılışını yaptığı tesiste, serbest ve gümrüklü ISO tank konteynerlerin depolaması yapılabiliyor. Tesiste depolamanın yanı sıra; elleçleme, ısıtma, tam otomasyonla aktarma hizmetlerleri sunuluyor.

Damla Alışan-1

Alışan Lojistik CEO’su Damla Alışan açılışta yaptığı konuşmada, Den Hartogh ile önemli yatırımlar yaptıklarını belirterek, bölgedeki trafiğin artmasına bağlı olarak bu yatırımı yaptıklarını söyledi.

“Daha yolun başındayız, yapacak çok işimiz var” diyen Damla Alışan, şunları söyledi:

“Yine her türlü sağlık, emniyet, çevre kuralları çerçevesinde ve Avrupa Birliği'nin belirlediği standartlarda hizmet üretmeye devam edeceğiz.

Sürdürülebilir bir altyapıyla devam edeceğiz. Depolama tesisimizle bölgenin trafiğinin azalmasına destek olmayı hedefliyoruz.

50 milyonun üzerinde bir yatırımla tesisimizi tamamladık. 50'den fazla istihdam yaratacağız bölgede.

Amacımız bunu da daha büyütmek ve farklı bölgelerde de farklı adımlar atmak. Bu tabii ki çok ciddi bir ekip işi.

Eyüp Lojistik 110 adet Iveco S-Way aldı, Iveco’ya talep arttı Eyüp Lojistik 110 adet Iveco S-Way aldı, Iveco’ya talep arttı

Ben öncelikle bizlere ve Türkiye'ye inanan Den Hartogh  ailesine çok teşekkür etmek istiyorum.”

Den Hartogh

Den Hartogh's Group Yönetim Direktörü Pieter Den Hartogh da yaptığı konuşmada iş birliğinin önemine vurgu yaptıktan sonra yeni yatırımla birlikte sunacakları hizmetlere dikkat çekti. 

Alışan Deh Hartogh