Yedek parça konuşuldu

26-28 Şubat tarihleri arasında, Scania Yetkili Servislerinin servis müdürleri, yedek parça yöneticileri ve yetkililerinin tam katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, 2014 yılı Scania Parça stratejileri hakkında detaylı bilgilendirmeler yapıldı.

Yedek parça konuşuldu
banner95

Kullanıcıları çok daha uygun fiyatlarla Scania Orijinal Parçalarla buluşturmayı hedefleyen “Dinamik ve Rekabetçi Parça Fiyatlandırma” politikasının anlatıldığı toplantıda, piyasa koşulları derinlemesine incelendi ve değerlendirildi. 2014 yılında “Orijinal Parça Yatırımı Korur” sloganı ile başlatılan yedek parça kampanyası hakkında genel değerlendirmeler yapıldı ve görüş alışverişinde bulunuldu.

Scania, müşteri memnuniyeti politikası paralelinde Türkiye genelindeki 20 Yetkili Servis ağında görev alan ekiplerine yedek parça konusunda eğitimler verdi.

Doğuş Otomotiv ve Scania’nın belirlediği yeni avantajlı yedek parça fiyat stratejisi kapsamında güvenlik, konfor ve güvenli sürüşe yönelik 200’ün üzerindeki orijinal yedek parça ile ilgili ayrıntıların aktarıldığı eğitimlerde ayrıca, arıza tespiti, çözüm ve yedek parça kullanımı ile ilgili bilgiler de Scania Yetkili Servis ekiplerine aktarıldı. Eğitimde, Scania orijinal yedek parçalarının üretim teknolojisine değinildi ve Scania Takımı’nın bir üyesi olan müşterilerin, orijinal parça kullanımının önemi hakkında farkındalığının artırılması birinci hedef olarak belirlendi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner71