banner201

Renault Trucks tasarım yarışması finalinde bir Türk de var, birinci açık oylama ile seçilecek

Renault Trucks’ın yeni araç lansmanı kapsamında dünya genelinde düzenlediği tasarım yarışmasında Türkiye’den Enes Bolat, ilk beş finalist arasında yer almayı başardı. Açık oylama ile belirlenecek En İyi Tasarım, gerçek bir çekici üzerinde sergilenecek.

banner179
Renault Trucks tasarım yarışması finalinde bir Türk de var, birinci açık oylama ile seçilecek
banner95

Renault Trucks, yeni T ve T High çekici modellerini, Euro Truck Simulator 2 oyunu ile tanıtırken bir de tasarım yarışması düzenliyor.

Euro Truck Simulator 2 oyunu içinde düzenlenen tasarım yarışmasında oyuncular, özelleştirme aracı ile kendi Renault Trucks T High modellerini tasarladı. Dünyanın dört bir yanından yüksek katılımın olduğu yarışmanın ilk beş finalisti açıklandı. Türkiye’nin de aralarında yer aldığı finalistler, Hindistan, Fransa, Sırbistan ve Slovenya’dan katıldılar.

İlk beş finalist, Renault Trucks Tasarım ekibi tarafından belirlenirken En İyi Tasarım, açık oylama ile seçilecek. 30 Nisan Cuma ve 2 Mayıs Pazar günleri arasında yapılacak oylamalar doğrultusunda kazanan tasarım, 8 Temmuz’da dijital bir etkinlikle ve SCS Software ile Twitch'te gerçekleştirilecek canlı yayında açıklanacak.

Aşağıdaki linkte finalistlerin tasarımlarını görebilir ve beğendiğiniz tasarım için oylama yapabilirsiniz;

https://tckevolution.renault-trucks.com/en/vote-design-contest

Finalistler

Enes Bolat, Türkiye

Das Anirudh, Hindistan

Christophe Pérocheau, Fransa

Rajko Junkar, Slovenya

Stefan Pajkic, Sırbistan

Yarışmanın kazanan tasarımı, gerçek bir kamyona uygulanacak ve yarışmanın birincisi, Fransa Lyon’da Renault Trucks fabrikası ile Berliet Müzesi’ni ziyaret ederken yeni araçlarla test sürüşü yapacak. Yarışmanın diğer dört finalisti ise Thrustmaster’dan T150 paketi (yarış direksiyonu+pedal seti) kazanacak.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2021, 19:18

Mutlu Doğan

YORUM EKLE
banner184
SIRADAKİ HABER

banner174

banner178