Renault Trucks Haberleri

Renault Trucks haberleri ve güncel Renault Trucks gelişmeleri, Renault Trucks ile ilgili tüm video, Renault Trucks fotoğrafları ve Renault Trucks haberleri Lojistik Haberler, Ticari Araç Haberleri, Taşımacılık Haberleri sitemizde


Renault Trucks, Silahtaroğlu Grup ile yeni bayi açılışını Gaziantep’te gerçekleştirdi.

TİCARİ ARAÇLAR

Yeni logolu, 2024 model kamyonlarıyla İstanbul’dan başlayan Renault Trucks Fest, 13 şehir sonrasında Antalya’da sona erecek.

TİCARİ ARAÇLAR

Renault Trucks ve Alunites ajansı, "The Good Move, Dekarbonizasyon Hedefi" belgesel dizisi ile Fransa'da üç ayrı iletişim ödülü kazandı.

TİCARİ ARAÇLAR

Renault Trucks'ta Ticari Direktör görevine Özgür Fırat getirilirken, Filo Müşterilerinden Sorumlu Ülke Müdürü pozisyonuna Cihan Kayan atandı.

TİCARİ ARAÇLAR

Renault Trucks ekibine yeni katılan Mehmet Doğan, Renault Trucks Türkiye Satış Sonrası Hizmetler ve Bayi Geliştirme Direktörü olarak atandı.

LOJİSTİK

Azem Lojistik'e 21 adet Renault Trucks teslim eden Mersin bayisi Erman Ticari Araçlar bu satışla 600’üncü Renault Trucks teslimatını da...

TİCARİ ARAÇLAR

Renault Trucks 2023'te küresel pazarda satışlarını yüzde 18 oranında artırarak toplamda 69 bin 859 araç satışı yaptı. Avrupa'da satılan her...

LOJİSTİK

Filosunun tamamı Renault Trucks'tan oluşan Nusaybin Kayar ve Kamuran Kayar Uluslararası Taşımacılık firmaları Renault Trucks yatırımına devam etti.

TİCARİ ARAÇLAR

AGİT Uluslararası Nakliyat, Renault Trucks’ın Türkiye Cumhuriyeti’nin 100.yılına özel tasarladığı Prestige çekicisinin sahibi oldu. 

TİCARİ ARAÇLAR

Ziver İnşaat, tüm inşaat endüstrisi yelpazesini kapsayan faaliyetlerinde kullanmak için T,C,K serilerinden oluşan toplam 50 adet Renault Trucks'ı filosuna katarak,...