Ford Trucks karma sergisi şoför esnafıyla buluştu

Ford Trucks Sanat Atölyesi tarafından gerçekleştirilen "Kamyoncunun Hayatı - Yollar Sizin Gözünüz ile Daha Çekilir Olsun" konulu Ford Trucks Ulusal Fotoğraf Yarışması Karma Sergisi; Türkiye'nin en büyük karayolu taşıyıcı kooperatifi olan Eskişehir Taşıyıcılar Kooperatifi’nde açıldı. Sergi ile ilk defa bir sanat aktivitesi şoför esnafı ile buluştu ve fotoğraflar gerçek sahipleri ile buluştu.

Ford Trucks karma sergisi şoför esnafıyla buluştu
banner95

Ford Trucks Sanat Atölyesi çatısı altında gerçekleştirilen “Kamyoncunun Hayatı-Yollar Sizin Gözünüz ile Daha Çekilir Olsun” konulu Ford Trucks Ulusal Fotoğraf Yarışması Karma Sergisi; Türkiye’nin en büyük karayolu taşıyıcı kooperatifi olan Eskişehir Taşıyıcılar Kooperatifi’nde yoğun ilgi gördü. 19-28 Şubat 2014 tarihleri arasında açık kalan sergi ile bir sanat aktivitesi şoför esnafı ile buluşturularak bir ilk gerçekleştirilmiş oldu.

Kamyon şoförlerinin hayatlarını; bazen onlarla yaşayarak bazen de onları görerek paylaşan tüm profesyonel ve amatör fotoğraf sanatçılarına açık olan bu yarışmada dereceye giren eserleri gören şoförler, meslekleri sebebiyle sürekli yollarda olduklarını ve bu sebeple en fazla ziyaret ettikleri yerlerden biri olan Eskişehir Taşıyıcılar Kooperatifi’nde kendilerini gördüklerini dile getirdiler.

Ford Trucks Ulusal Fotoğraf Yarışmaları’nda ödül ve sergileme alan eserlerin yer aldığı serginin açılışını, Kooperatif Yönetim Kurulu Başkanı Halis Kızıldağ ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Ford Otosan Kamyon Satış Sonrası Hizmetler Bölge Müdürü Aras Arıcan, Kamyon Pazarlama Uzmanı Osman Kartaler, Ford Trucks Otokoç İnönü Satış Müdürü Hakan Şişman, Ford Trucks Otokoç İnönü Servis Müdürü Bayram Özcan ve Ford Trucks Sanat Atölyesi Koordinatörü Murat Dirlik gerçekleştirdi. Açılışta Kooperatif Başkanı Halis Kızıldağ’a, Aras Arıcan tarafından, Ford Trucks Özel Ödülü’nü alan ve Emirhan Karamuk tarafından çekilen fotoğraf hediye edildi.

Ford Otosan, Ford Trucks Sanat Atölyesi çatısı altında gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği aktiviteler ile kamyoncunun yanında olmaya devam edecek.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner71