Başarılarla dolu 36 yıl

Tüm taşıma modlarında sektörün en büyük araç filosu ve depo tesislerinden birine sahip olan OMSAN, bu lojistik altyapısı ile sunduğu esnek ve entegre çözümlerle 2013 yılını 650 milyon TL ciro ile tamamlayarak sektör ortalamasının üzerinde bir büyüme gösterdi.

Başarılarla dolu 36 yıl
banner95

Hizmet sunmaya başladığı 13 Şubat 1978 yılından bu yana gösterdiği başarılarla hem Türkiye hem de Avrupa’da lojistik sektörünün öncü firması konumuna ulaşmış olan OMSAN,  2013 yılını Avrupa’nın en başarılı şirketlerinden biri olarak tamamladı.

Bugün Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde şirketleri, irtibat ofisleri ve acenteleriyle faaliyetlerini yürüten OMSAN, gösterdiği yüksek iş performansı nedeniyle Avrupa’nın en prestijli iş dünyası ödüllerinden biri olan “European Business Awards 2013/14” Yarışması’nda “150 Milyon Euro ve Üzeri Yıllık Cirosu Olan Büyük Şirketler” kategorisinde Avrupa’nın en başarılı 10 firması arasında yer alan tek Türk şirketi olarak Onur Nişanı ile ödüllendirildi.

OMSAN’ın ulaştığı konumdan gurur duyduğunu belirten OMSAN Lojistik Genel Müdürü Osman KÜÇÜKERTAN, başarılarının arkasında kendini sürekli geliştiren vizyoner bir ekibin olduğunu söyledi. OMSAN’ın, bugün artık sektörün en güvenilir firmaları arasında yer aldığını, müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına çok kısa sürede cevap verebildiğini ifade eden KÜÇÜKERTAN, OMSAN’ın ulusal ve uluslararası arenadaki finansal ve operasyonel başarılarını önümüzdeki yıllarda da sürdürmeye devam edeceğini belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71