Şirket çalışanlarının da katıldığı Acar Lojistik Mersin Garajı’nda düzenlenen teslimat töreninde Schmitz Cargobull Akdeniz Bölge Müdürü Kerim Ballı, plaketi Acar Lojistik yönetim kurulu üyesi İbrahim Acar’a takdim etti. Kısa bir açıklama yapan İbrahim Acar: ‘’Schmitz Cargobull’un treyler üretim sektöründeki tartışmasız kalite farkı herkesin kabul ettiği bir gerçek. Ancak 2. paketteki alımımızda ilkinden farklı olarak 27 adetin tamamında Schmitz Cargobull’un Soğutma Motoru S.CU’yu da tercih ettik. Çünkü Schmitz kalitesinin bu üründe de bizi şaşırtmayacağını biliyorduk. Schmitz ekibinin ilgisi, sorun çözme hızı, satın alma sürecindeki teknik ziyaretleri bizi mutlu etti. Ayrıca bir diğer grup şirketimiz olan Mercedes Benz Gelecek Otomotiv ile Mercedes işbirliğinin Alman markalarına olan güvenimizi yukarıda tutması da Schmitz Cargobull seçimimizde etkili oldu. Bölge müdürümüz Kerim Bey’in yakın ilgisinin verdiği güven, Schmitz Cargobull’un 7/24 yol yardımı, Full Service ve Telematik sistemi güvenimizi pekiştirirken, geçmiş 2 yıllık çalışma süremizdeki Schmitz’in servis ve hizmet yaklaşımı açıkçası bizi etkiledi. Filomuzu daha da büyüteceğiz ve Schmitz Cargobull ile olan iş ortaklığımızın devam edeceğine inanıyoruz.’’ dedi.

Patent şampiyonu Tırsan, 'Buz Frigo’yu sektörle buluşturuyor Patent şampiyonu Tırsan, 'Buz Frigo’yu sektörle buluşturuyor

1992 yılında Şırnak'ta temelleri atılan Acar Grup, 20 yılı aşan zaman zarfında Güneydoğu Anadolu Bölgesi olmak üzere ülkemize önemli yatırımları bulunuyor. Ülke çapında 2000 kişinin üstünde çalışana istihdam sağlayan grup, başta madencilik, enerji, otomotiv ve lojistik olmak üzere birçok alanda faaliyette bulunuyor.

Editör: Hasan Karakurt