Scania taşımacılık sektörünün istatistiğini çıkaracak

Scania’nın son yıllarda satışını yaptığı araçlarda Scania Entegre Sürüş Sistemi kullanılıyor. Adnan Yücel bu sayede şu anda 7 bin araçtan sürekli data aldıklarını, mal hareketlerindeki düşüş ve artışları da ortaya koyacaklarını ve bunu da kamuoyuyla paylaşacaklarını söyledi.

Scania taşımacılık sektörünün istatistiğini çıkaracak
banner95
Scania yaptığı basın toplantısıyla 2017 değerlendirmesini yaptı. Scania Genel Müdürü İlhami Eksin, 2017’nin beklediklerinden iyi geçtiğini söyledi. Eksin 2017 yılında dijitalleşmeye odaklandıklarını ve Türkiye’de bu alanda öncü olduklarını söyledi.
Adnan Yücel de dijital dönüşümü ciddiye alan ve uygulayan tek marka olduklarını kaydetti. Yücel, “Dijitalleşmeyi her alana yaymak istiyoruz. Scania Entegre Sürüş Sistemi’miz ile müşterilerimize her türlü datayı sunabiliyoruz. Şu anda 7 bin aracımızın ne kadar yük taşıdığını, ne kadar yol yaptığını ne kadar yakıt tükettiğini görüyoruz” dedi. Yücel, bu sayede taşımacılık sektörünün istatistikini çıkaracaklarını, ne kadarlık mal hareketinin olduğunu, mal hareketindeki düşme ve yükselmelerin ortaya konabileceğini anlattı.
Basın Toplantısına Scania Genel Müdürü İlhami Eksin, Pazarlama Müdürü Adnan Yücel, Satış Müdürü Gökhan Altan ve Satış sonrası Hizmetler Müdürü Beyazıt Canpolat katıldı.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71