Köknar’ın Volvo alımları sürüyor

Uluslararası frigo taşımacılığı yapan Köknar Taşımacılık, filosunu 10 adet FH 460 hp 4X2 çekici ile güçlendirerek 2002 yılından bu yana Volvo ile çalışma geleneğini bozmadı ve bu alımla birlikte tamamı Volvo Kamyon’dan oluşan filosundaki araç sayısını 30’a yükseltti.

Köknar’ın Volvo alımları sürüyor
banner95

Teslimat töreninde uluslararası frigo taşımacılığı yapan Köknar Taşımacılık adına Bedirhan Orak’ın yanı sıra Volvo Kamyon Satış Direktörü Hakkı Işınak, Volvo Kamyon Satış Destek Direktörü Özkan Çelik, Volvo Kamyon Bölge Satış Müdürü Devrim Karataş yer aldı. Törende ilk söz alan Orak, “Uluslararası frigo taşımacılığı yapan firmamız 2002 yılından beri yoluna Volvo Kamyon ile devam ediyor. Sektörde taşıdığımız ürünlerin zamanında istenilen adrese ulaşması oldukça önemli. Bu nedenle Volvo Kamyon’a duyduğumuz güven ile işimizi daha sağlıklı yapıyoruz. Ayrıca yakıt tüketiminde de bizi memnun etmesi ve araç takip sistemi Dynafleet ile araçlarımızın kontrolünü en iyi biçimde yapabiliyoruz. İş ortağımız Volvo Kamyon ile daha da büyüyüp gelişerek sektörde yarattığımız farkın daha iyisini yapmak için çalışmalarımızı ve yatırımlarımızı aralıksız sürdüreceğiz” dedi.

Volvo Kamyon adına teslimat töreninde söz alan Hakkı Işınak ise, “Uluslararası lojistik taşımacılığında Türkiye'nin önemli firmalarından olan Köknar Taşımacılık ile devam eden bu ilişkimizi daha nice yıllara taşımak en büyük arzularımızdandır. Özellikle yeni FH Serisi’nden filosunda 20 adet bulunduran Köknar Taşımacılık’ın her zaman son teknoloji ve prestijli olan filosunu yenilerken yine bizi tercih ettiği için teşekkür ediyoruz. İşbirliğimizin daha nice yıllar sürmesini temenni ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner71