Iveco'dan Omeks'e Daily ve Eurocargo teslimatı

Iveco Araç Gebze yetkili satıcısı Karataş Otomotiv, Omeks Taşımacılık firmasına 3 adet Iveco Daily 7 ton kamyon ve 2 adet Iveco Eurocargo 15 ton kamyon teslim etti.

Iveco'dan Omeks'e Daily ve Eurocargo teslimatı
banner95

Törende bir konuşma yapan Omeks genel müdürü Mehmet Başar;

Firmamız ‘özellikli’ malzemelerin taşınması, elleçlenmesi, depolanması; olası aksaklıkların, sorunların “çözüme” kavuşturulması ve sorunlu malzeme onarımlarının sağlanması tanımına sahip “P.O.P. Lojistiği’ne” ve kampanya lojistiğine odaklanmıştır’ diye konuşmasına başladı. Vizyonumuz, ‘Kampanya ve P.O.P. Lojistiği & Yönetimi’ kavramının yaratıcısı olarak, sektörde liderliğimizi sürdürmek, bu hizmeti uluslararası arenaya taşımaktır’ diye devam etti.Ayrıca, Iveco markasını;düşük yakıt tüketimi, servis kolaylığı ve düşük işletme maliyetlerinden dolayı tercih ettiklerini söyledi.

Teslim töreninde bir konuşma yapan Iveco Araç  satıştan sorumlu genel müdür yardımcısı Koray Kurşunoğlu şunları söyledi ;

‘Lojistik sektörüne farklı iş çözümleri getiren Omeks Taşımacılık firmasına 5 adet Iveco kamyon teslim etmek; lojistik firmalarının her türlü ihtiyacına karşılık veren ürün çeşitliliğine sahip bir marka olarak, bizi tercih etmesi açısından önemli ve değerli diye düşünüyorum’ dedi. ‘Omeks Taşımacılık firmasının sonraki alımlarında da işbirliğimizin artarak devam edeceği inancındayım’ diye ekledi.

Tören sonunda Iveco Araç  satıştan sorumlu genel müdür yardımcısı Koray Kurşunoğlu, Mehmet Başar’a teslimat töreninin anısına bir plaket takdim etti.

Törende ayrıca Iveco Araç bölge satış müdürü Çağatay Akyol, Omeks Taşımacılık Lojistik müdürü Ali Özyar,Iveco yetkili satıcısı Karataş Otomotiv Satış müdürü Cemal Afşar, satış danışmanları Engin Can ve Ümit Daşdelen de hazır bulundular.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71