DAF'dan önemli açıklama: Servis ağımızı yeniden şekillendiriyoruz

DAF Trucks Türkiye tarafından yapılan açıklamada, Türkiye pazarına güvenlerinin tam olduğuna vurgu yapılarak, "DAF Trucks Turkey, ağını genişletecek ve DAF / TRP adı altında yeni çoklu DAF Servislerini tanıtacaktır" denildi. İstanbul'un her iki yakasına açılacak yeni 2 DAF / TRP servis noktası tam hizmet verecek ve servisler büyük ber değişim geçirecek.

DAF'dan önemli açıklama: Servis ağımızı yeniden şekillendiriyoruz
banner95

DAF Trucks Türkiye, servis ında büyük bir değişim başalttığını açıkladı. DAF Trucks Türkiye tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: 

DAF Trucks Turkey 2019 yılına, Türk ağır ticari vasıta ticaretine güvenerek başlangıç yapmıştır. Ekonomideki kargaşa birçok şirketin Türkiye'den çekilmesi anlamında önemli bir dönüm noktası olurken bu durum DAF için geçerli olmamıştır.

DAF Trucks Türkiye üstün hizmet sağlamak ve mevcut müşterileri ile potansiyel müşterilerine uygun fiyatlardan yedek parça sağlayabilmek için bu yıl network ağını yeniden şekillendirecektir.

DAF Trucks Turkey, ağını genişletecek ve DAF / TRP adı altında yeni çoklu DAF Servislerini tanıtacaktır. DAF müşterileri (ve diğer markalar), tek durak noktası olacak bu servislerde kamyon ve çekicilerinin bakım ve onarımı için uğrayabilecektir. TRP markası DAF orijinal yedek parçaları ile birlikte diğer marka yedek parça satışlarının da etkili fiyatlandırmalar ve garanti ile yapılacağını temin edecektir. Müşteri bu servislerden sadece yedek parçalarını temin edebilir ya da serviste almış olduğu yedek parçasını aracına monte ettirebilir. Bu servislerde müşterilere esneklik ve rahatlık sağlamak esas alınmaktadır.

İstanbul bölgesi, Avrupa yakasında açılacak iki ek DAF / TRP servis noktası ve Anadolu yakasında kurulup tam hizmet sağlayacak DAF Servisi ile büyük bir değişim geçirecektir.
Türkiye'de diğer bölgeler de DAF'ın tüm ülke çapında müşterilerine hizmet vermeye hazır olduğunu görebilecektir.

Dönüşüm tamamlandığında piyasayı yakın bir zamanda bilgilendirip müşterileri mükemmel hizmet alabilecekleri yeni noktalarımıza davet edeceğiz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Veysel şengül
Veysel şengül - 4 ay Önce

Önceki DAF servislerinin önünden geçmeye korkuyorduk şimdi ne değişecek açaba bütün yetkili servisler aynı oraya gitme gittinmi önüne bir fatura geliyor aklı çıkıyor insanın iki üç gün düşünüyor araç sahibi ne yapsam diye aracı satana kadar bütün şirinlikler yapılıyor ondan sonra vur da vur araç sahibine servis ağı denildimi akla gelen ilk soru soygun oluyor

Muammer.Bedir
Muammer.Bedir - 3 ay Önce

Yetkili. Servisin.Trabzonda.suleyman.ustaya.verilmesini.istiyoruz.

SIRADAKİ HABER

banner91

banner71