banner126

DAF, 250 bininci “Süper Kabini” özel bir üretim ile kutluyor

DAF Trucks, XF Super Space Cab Celebration Edition'ı sunar. Pazardaki en büyük ve en konforlu kabinin özel çizgilerle tasarlanmış bu lüks sürümüyle DAF, DAF XF Super Space Cab modelinin 250 bininci üretimini kutluyor. Sürücülere konyak renkli standart deri paketin yanı sıra lüks döşemelerle işlenmiş bir iç alan sunuyor.

DAF, 250 bininci “Süper Kabini” özel bir üretim ile kutluyor
banner95

"Sürücüye en yüksek konfor seviyesini nasıl sunabiliriz?" sorusuyla çıkılan yolda 1984'de DAF 3600 Space Cab pazara sunuldu. Bu model, iç alanı ve yükseltilmiş tavanı sayesinde sürücü konforunda çıtayı yükseltti. DAF 1994'te daha da ileri giderek Super Space Cab'i üretti. DAF bu modelle de yeni standartlar belirledi.

Sürüş için ideal yer
En yeni DAF XF Super Space Cab'in kabini, her sürücünün çalışıp yaşayabileceği ve uyuyabileceği en ideal yer. Güzel bir şekilde dekore edilmiş kabin, benzersiz bir ergonomiye ve oldukça geniş bir alana sahip. Hacmi en az 12,6 metreküp olan kabin, pazardaki en geniş kabindir. XF Super Space Cab, 2,23 metrelik etkileyici bir yüksekliğe sahip ve en az 925 litrelik depolama alanı sunuyor. Kabinde iki adet geniş yatak var. 80 cm genişliğinde ve 2,20 metre uzunluğundaki alt yatakta standart olarak derin Xtra Comfort şilte var. DAF XF siparişlerinin yarısı bu gibi nedenlerle Super Space Cab olarak veriliyor.

DAF XF Super Space Cab Celebration Edition, 4x2 FT ve 6x2 FTG çekici modellerinde ve tüm kamyon yapılandırmalarında mevcut. Güç ünitesi açısından 330 kW/450 hp güce sahip PACCAR MX-11 veya 355 kW/480 hp ya da 390 kW/530 hp güç değerlerine sahip PACCAR MX-13 motor seçilebiliyor.

Bu "özel" modelin iç döşemesi ülkeye özeldir: Her model, yerel müşteri tercihlerine göre yapılandırıldı. Yine de her bir Celebration Edition, göz alıcı konyak renkli deri paketi de dahil olmak üzere Exclusive iç tasarıma sahipt. Üstelik maksimum uyku konforu için her yatakta DAF'ın 15 cm derinliğindeki Xtra Comfort şiltesi bulunuyor. Ayrıca hızlı DAF TNR navigasyon sistemi, arka duvardan çalışma özelliği bulunan en kapsamlı klima kontrolü ve DAF'ın etkileyici büyüklükteki buzdolabı standart olarak sunuluyor.

DAF XF Super Space Cab Celebration Edition şimdi tüm resmi DAF bayilerinde mevcut.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER