Çavdaroğlu,VOLVO'yu tercih etti

1994 yılında girdikleri nakliyat sektörüne 2003 yılında nakliye hizmetini de ekleyen Çavdaroğlu, taşımacılıkta tercihini ilk defa Volvo’dan yana kullanıyor. Çavdaroğlu Uluslararası Nakliyat 30 araçlık filosunu 1 adet yeni 6X2 Volvo FH 540 ile güçlendirdi

Çavdaroğlu,VOLVO'yu tercih etti
banner95

Çavdaroğlu Uluslararası Nakliyat, lojistik sektöründeki faaliyetlerine 1994 yılında İlyas ve Osman Çavdaroğlu’nun Bulgaristan’da araç parkı kurmasıyla adım attı. 2003 yılından bu yana nakliyat hizmeti gerçekleştiren Çavdaroğlu, ilk kez Volvo çekici tercihinde bulunuyor. Bulgaristan ve İskandinav hattında Bulgaristan’dan Danimarka’ya 8 farklı ülkeye nakliyat gerçekleştiren Çavdaroğlu, hizmet kalitesi ve sektördeki gücünü verimlilikle sürdürmek için filosunu 6X2 Volvo FH ile güçlendirdi.

Yeni Volvo FH çekici teslimat töreninde konuşan Çavdaroğlu Uluslararası Nakliyat ve Dış TİC. LTD. ŞTİ. sahibi Osman Çavdaroğlu, “Sektörde 20’inci yılımıza yaklaşıyoruz. Birikimlerimizi, gücümüzü ve güvenimizi arttırarak sürdürmek için, uzun ömürlü ve yakıtta önemli tasarruf sağlayan Volvo’yu ilk kez tercih ediyoruz. Bu adımın, uzun süreli bir ortaklığın başlangıcı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Volvo Kamyon adına teslimat törenine katılan Tolga Cem Yakaç ise, “Çavdaroğlu’na öncelikle, sektörde 20 yıla yaklaşan tecrübesini, Volvo Kamyon’un global tecrübesi ve güveniyle pekiştirdiği için teşekkürlerimizi sunuyorum. Çavdaroğlu’nun ilk kez Volvo Kamyon’u tercih etmesinde, sayın Çavdaroğlu’nun da belirttiği gibi çekicilerimizin, yakıtta önemli ölçüde tasarruf sağlaması ve araçlarımızın uzun ömürlü olması ciddi etken oldu. Volvo Kamyon - Çavdaroğlu işbirliğinde satış sonrası hizmet, servis ağı genişliği ve yüksek servis kalitesi ile katkılarımızı sürdüreceğiz. İlk defa birlikte çalışmaya başladığımız Çavdaroğlu ile iş ortaklığımızın uzun vadeli olmasını temenni ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71