banner201

Aktrans Iveco X-WAY araçlarını teslim aldı

banner233

Aktrans Taşımacılık daha önceye anlaşmaya vardığı 10 adetlik Iveco X WAY araçlarının son 5 adedini Iveco İzmir Yetkilici Satıcısı ve Servisi Meyeks Otomotiv’den teslim aldı

Aktrans Iveco X-WAY araçlarını teslim aldı
banner231

Iveco İzmir Yetkilici Satıcısı ve Servisi Meyeks Otomotiv tarafından Aktrans Taşımacılık’a satışı gerçekleştirilen 10 adet X WAY’in son 5 adetinin teslimatı gerçekleştirildi.

Araçların teslimatı için düzenlenen törene, Aktrans Taşımacılık firma sahibi Bektaş Akbörü, Meyeks Genel Müdürü Orhan Genel ve Meyeks Satış Müdürü Osman Bayram katıldı.

Bektaş Akbörü yaptığı konuşmada, “IVECO X-Way çekiciler zorlu şartlarda çalışmak üzere dizayn edildiğinden dolayı tercih sebebimiz oldu. Araçları kullandıkça gerek üstün performans gerekse işimize göre uygun yakıt tüketimi ile ne kadar doğru karar verdiğimizi bir defa daha anladık. Umarım bu işbirliğimiz uzun yıllar sürecektir” dedi.

banner95

Meyeks Genel Müdürü Orhan Genel ise X WAY’lerin; 7.7 mm kalınlıkta şasi, çelik tampon seçeneği ve alışılagelmiş off road araçlara göre daha az bakım maliyetlerine sahip olduğunu söyledi.

Mutlu Doğan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner174

banner178