banner126

Sağlık Lojistik, Krone’yi tercih etti

İzmir Tire’de bulunan fabrikasıyla Türkiye’de de üretim yapan Almanya’nın büyük treyler üreticisi Krone, Sağlık Lojistik’e 100 adet römork teslim etti.

banner179
Sağlık Lojistik, Krone’yi tercih etti
banner95

Krone, Türk nakliyecileri tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Krone, son olarak tüm Avrupa’ya taşımacılık yapan Sağlık Group’a 100 adetlik Mega Liner Huckepack römork teslimatı gerçekleştirdi. Römorkların ilk 50 adedi Krone’nin İzmir Tire’deki fabrikasında yapılan törenle teslim edildi. Sağlık Group, kalan 50 adet aracı yıl sonuna kadar alacak. Teslimat törenine Krone Ticari Araçlar CEO’su Rıza Akgün, Krone Ticari Araçlar Satış Yöneticisi Ömürden Özacar, Sağlık Grup Holding’den ise Nahit Sağlık katıldı.

“Kaliteden ödün vermiyoruz”

Römorklarının kalitesine sonsuz güvenlerinin olduğunu kaydeden Krone Ticari Araçlar CEO’su Rıza Akgün, “Kaliteden ve sağlamlıktan ödün vermeyen üretim yapımız sayesinde firmaların öncelikli tercihi olmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılamak da en çok önem verdiğimiz noktalardan biri. Sağlık Lojistik ile sağlam temellere dayanan ilişkilerimiz var. Kendileriyle işbirliği yapmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

Sağlık Lojistik’ten Nahit Sağlık ise, “Krone’yi öncelikle kalitesinden dolayı tercih ettik. Krone markasına güvenimiz tam. Ayrıca ikinci el değeri ve ikinci el satışlarda bir sıkıntı yaşamayacağımızdan da eminiz. Bu yatırımımız ile birlikte filomuzun yüzde 70’i Intermodel taşımacılıkta kullandığımız Huckepack römorklardan oluşacak. Huckepack römorklar, hem maliyet hem de hız açısından daha avantajlı” dedi.

1978 yılında kurulan Sağlık Group Holding, tüm Avrupa’ya taşıma yapıyor. Merkezi İtalya’da bulunan şirket, ihracata dayalı tüm malların taşımasını gerçekleştiriyor. 450 araçlık filoya sahip olan Sağlık Group’un ayrıca, toplam 100 bin metrekarelik 4 adet deposu da bulunuyor.

Müşteriye özel teslimat

Krone, Sağlık Lojistik’e teslim ettiği Mega Liner Huckepack römorkları, müşterisine özel olarak üretildi. Krone’nin standart olarak ürettiği Huckepack römorklardan farklı olarak, söz konusu römorklar müşterinin talep ve ihtiyaçlarına göre yeniden tasarlandı.

Sağlık Group Mega Liner Huckepack

Tren taşımacılığı ve yüklemesine uygun olan Huckepack römorklar, ADR mevzuatına uygun olarak üretiliyor. 445/45/19,5” ebatlı lastikler yerine 385/55/22,5” ebatlı lastik kullanılması, hem maliyeti azaltıyor hem de yakıt tasarrufu, uzun ömür ve konforlu kullanım sağlıyor. Römorklar, 01.01.2016’dan itibaren ADR’li römorklarda zorunlu hale gelecek olan EBS (Electronic Braking System) ve RSS (Roll Stability System) sistemine sahip. 100 m3’e kadar arttırılmış iç hacme sahip Mega Liner’ın, gümrüklü römorklarda dışarıdan gelebilecek saldırılara/hırsızlığa karşı daha dayanıklı branda gövdesi, esnek yükleme kabiliyetine sahip. Römorklar, ayrıca, KTL (Katodik kaplama) tesisinde şasi ve boyalı parçalar için, toz boya işlemi öncesinde, optimum korozyon/pas koruması ile kaplanıyor. 

YORUM EKLE
banner160
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178