banner126

Ren Trans, Tırsan ile büyüyor

Ren Trans 2 adet DAF XF105.460 LD ve 3 adet DAF XF105.460 MD çekicilerini Tırsan Samandıra lokasyonun da düzenlenen törende teslim aldı. Gerçekleştirilen törene Ren Trans Uluslararası Taşımacılık Yönetim Kurulu Başkanı Refik Soyer Tütüncü, şirket ortağı Alihan Murat Tütüncü, DAF-Tırsan Otomotiv Satış Yöneticisi Ertuğrul Erkoç ve Servis Müşteri Danışmanı Cenk Algül katıldı.

Ren Trans, Tırsan ile büyüyor
banner95

Ren Trans Yönetim Kurulu Başkanı Refik Soyer Tütüncü gerçekleştirilen törende yaptığı açıklamada ‘ Yüksek performansından dolayı 18 yıldır DAF araçlarını tercih ediyoruz ve çok memnunuz. Şuanda filomuzda 27 adet DAF çekici bulunmaktadır. Firma olarak DAF’ı tercih etmemizdeki neden, araçların uzun ömürlü olması, 2.el değerinin yüksekliği, geniş kabinin sürücüye sunduğu üst sınıf konfor ve yakıt ekonomisinden dolayı sağladığımız avantajlardır’ dedi.

1995 yılında kurulan ve merkezi İstanbul’da bulunan Ren Trans, makine, kimyevi madde, mobilya ve metal sanayi ürünleri taşımacılığı yapmaktadır. Firma hava, kara, deniz, demiryolu taşımacılığı ve depolama alanlarında hizmet vermektedir. Ren Trans İtalya başta olmak üzere Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine lojistik hizmeti sunmaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner140