Kanal İstanbul’da lojistik üs kuracaklar

Tüm nakliyecilerin bir araya geldiği ve güç birliği yaptığı Yurt İçi Nakliyeciler Derneği, Kanal İstanbul’ un hemen yayında Avrupa’nın en büyük lojistik üssünü inşa ediyor.

Kanal İstanbul’da lojistik üs kuracaklar
banner95

Yurt İçi Nakliyecilerinin içinde bulundukları sektörün sorunlarını sektör mensupları ile paylaşmak, çözümlere birlikte ulaşmak ve yenikleri hayata geçirmek için tek çatı altında toplanmanın daha doğru olduğu düşünülmüştür.Karar verici mercilerin düzenlemelerinde sektör oyuncularının sorunlarının çözülmesi için sahip oldukları tecrübelerini paylaşarak taşımacılık sektörüne faydalı olabilmek amacıyla Yurt İçi Nakliyeciler Derneği (YND) kurulmuştur.

YND Başkanı Sedat Hakan Karataş tarafından 20 Nisan 2018 ‘ de Eresin Otel’ de düzenlenen lansman yemeğinde Kanal İstanbul ‘ un hemen yanında inşa edilecek Avrupa’ nın en büyük lojistik üssünün tanıtımı gerçekleştirilmiştir.

Ayrıca, her konunun dijital olarak çözümlendiği günümüzde YND olarak çağın gerekliliklerini yerine getirmek ve sektöre ivme kazandırmak amacıyla oluşturulan yeni yazımla müşteriler ile firmaların her türlü kontrolünü, çözümünü, şikâyetini hızlı bir şekilde takip edeceği ve çözümleyeceği yazılımında tanıtımı yapılmıştır.

Mustafa Topaloğlu, Gökhan Güney, Nuri Alço, Bayhan, Burçin Birben gibi birçok ünlünün destek ve katılımları ile gerçekleşen yemekte misafirlerine hitap eden YND Başkanı Sedat Hakan Karataş, yurtiçine hizmet verenlerin temsilcisi olduklarını sorunlara çözüm bulmak amacı ile bir araya geldiklerini belirtti.

Dernek üyelerini sektörün yalnızca bir bölümünden değil nakliye, komisyoncu, kamyoncu, organizasyon ve depolama birimlerinden temsilciler ile güçlü bir kadro kurarak hizmet vermeyi amaçladıklarını vurguladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71