Hacimli ve ağır yüklerin kata çıkarılmasını Ceva yapacak

CEVA Lojistik iş birliği ile n11.com bünyesindeki tüm KOBİ’ler Türkiye’nin her yerinden yüksek hacimli ürün siparişlerini alıcıların kapılarına kadar kata teslim ettirebilecek. Beyaz eşya, televizyon, demonte mobilya, spor aletleri ve lastik gibi hacimli ürünlerin kata çıkarılarak e-ticaret platformu n11.com kullanıcılarının kapılarına kadar taşınmasını sağlayan iş birliği ile satış sonrası hizmetin bir üst seviyeye çıkarılması hedefleniyor.

Hacimli ve ağır yüklerin kata çıkarılmasını Ceva yapacak
banner95

Konuyla ilgili n11.com Gelirden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kiho Lee, “E-ticaret kullanıcılarının satış öncesi, sırası ve sonrası deneyimlerini mükemmelleştirmek için hizmetlerimizi geliştiriyor ve önde gelen markalarla iş birlikleri gerçekleştiriyoruz. Hacimli ürünlerin yüksek katlara ulaştırılması sorununu aşmak ve e-ticareti tercih edenlerin alışveriş deneyimini bir üst seviyeye çıkarmak için dünyanın önde gelen lojistik firmalarından CEVA Lojistik ile iş birliğine gitmenin memnuniyetini duyuyoruz. Bu iş birliği sayesinde Türkiye’nin 81 ilindeki KOBİ iş ortaklarımızın ürünlerini tüketicilerimizin kapılarına kadar ulaştıracağız” dedi.

CEVA IMEA Bölge Başkanı Fuat Adoran,E-ticaret sektörüne en iyi hizmeti vermek için  bilgi teknolojilerine ve insan kaynaklarına yatırım yapmaya devam ediyoruz.  n11.com'un bu aşamada bize verdiği destek ve güven çok değerli. Biz de,  81 ilden 81 ile ev teslimatı yapabilen tek tedarik zinciri yönetimi şirketi olarak bu destekle n11.com’un müşteri memnuniyetini artırmaya devam edeceğiz” açıklamasını yaptı.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2019, 14:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner71