banner126

Didi –Volvo işbirliği

İstanbul merkezli Diditrans Uluslararası Taşımacılık, 4 adet FH 460 alımı gerçekleştirerek filosundaki toplam araç sayısını 15’e çıkardı. Firmanın Volvo Trucks markalı araç sayısı ise 8 oldu.

banner179
Didi –Volvo işbirliği
banner95

Diditrans Uluslararası Taşımacılık’ın filosuna dahil ettiği yeni FH serisi müşterilerine, 13 ve 16 litrelik motorlarıyla 420 beygirden 750 beygire kadar uzanan farklı güç seçenekleri sunuyor. Yeni nesil FH serisi, alt devirlerde yakalanan yüksek tork sonucu elde ettiği yüksek performansına karşılık yakıt tüketiminde bir önceki FH nesline göre yüzde 11’e varan tasarruf elde ediyor.

Yeni neslin bu önemli özelliklerinin yanı sıra Diditrans’ın tercihi üzerine Volvo Trucks Mavi Sözleşme kapsamına alınan  yeni araçların  tüm koruyucu bakım işlemleri gerçekleştirilecek ve  önceden  anlaşılan  bir servis planınları bulunuyor.  Bu sayede  Diditrans’ın işletim süresini arttacak ve daha kârlı bir şekilde çalışması sağlar.

İstanbul’da gerçekleştirilen teslimat töreninde Diditrans Uluslararası Taşımacılık Genel Müdürü Şafak Telli  yer alırken, Volvo Trucks adına da Tolga Cem Aykaç hazır bulundu. Araç alım süreci ve sonrasında en uygun çözümleri Volvo Trucks’ın ürettiğini ifade eden Şafak Telli, “Servis maliyetinde ve yakıt tüketiminde kârlılık ile Türkiye’nin her yerinden servis noktalarına erişim kolaylığı nedenleriyle Volvo Trucks’ı tercih ettik” dedi.

Volvo Trucks Satış Temsilcisi Tolga Cem Aykaç ise, “Volvo Trucks ile filosunu büyüten Diditrans Uluslararası Taşımacılık ile çalışmaktan dolayı son derece mutluyuz. Diditrans’ın bundan sonra da Volvo Trucks’ı tercih edeceğini umuyoruz” dedi.

banner191
YORUM EKLE
banner184
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178