16 yıldır DAF ve Tırsan bayiliğini başarıyla gerçekleştiren Bursa Ağır Vasıta, Bursa Gemlik’te yeni tesisinde hizmete başladı. 13 bin metrekarelik yeni tesiste 14 hol bulunuyor ve 42 araca hizmet verebiliyor.

Geçmişten geleceğe tüm müşterilerinin yanında olabilmek ve onlara güven inşa etmek mottosuyla 2006 yılında yola çıkan Bursa Ağır Vasıta A.Ş.13 bin metrekarelik yeni yeri Bursa Gemlik’te daha iyi hizmet verebilmek için kapılarını müşterilerine açtı.

16 yıldır DAF ve Tırsan bayiliğini başarıyla gerçekleştiren Bursa Ağır Vasıta, maksimum müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla,taşımacılık sektörünün kalbi olan Bursa Gemlik’te hizmet vermeye başladı. İstanbul, Ankara ve İzmir illerinin tam ortasında bulunan tesis,;Gemlik Serbest Bölgeye, Gemlik Limanı’na, önemli yol güzargahlarına ve Türkiye’nin yeni otomobili olan TOGG yatırımına çok yakın konumdadır.14 hol ile aynı anda 42 araca hizmet veren Bursa Ağır Vasıta,.3 bin metrekare kapalı olmak üzere toplam 13 bin metrekare alana sahiptir. Alanında uzman ve çözüm odaklı çalışanlarıyla müşteri beklentilerini makimum düzeyde karşılamaktadır.

ZF, IAA öncesi son yeniliklerini sergiledi ZF, IAA öncesi son yeniliklerini sergiledi

Bursa Ağır Vasıta A.Ş.’nin hedefleri hakkında bilgi veren, Bursa Ağır Vasıta A.Ş.’nin genel müdürü Ahmet Uğur, yeni hizmet yerinde müşterileri için en yüksek kalitedeki ürünü, en kısa zamanda, en uygun satış fiyatı ile tüketiciye ulaştırmayı amaçladıklarının önemle altını çizdi. Bu bağlamda satış sonrası hizmetlerin öneminin değinen Uğur, “DAF marka kamyonlar, hali hazırda kaliteleri ve sağlamlıklarıyla tüm dünyada tercih ediliyor. Biz de Bursa Ağır Vasıta olarak DAF ve Tırsan markalarına yakışır bir şekilde güçlü bir hizmet ağına sahip olmayı, müşterilerimize operasyonel maliyetlerini düşürebilecekleri hizmetler sunmayı ve sahip olma maliyetlerini en ideal noktaya taşımayı temel amaç edindik. Bizim için en önemli hedeflerden biri araçların en sorunsuz ve en yüksek performansta kalabilmelerini sağlamak. Bu nedenle satış sonrası ve servis hizmetimize büyük önem vermekteyiz. Yüksek hizmet kapasitemizi maksimum müşteri memnuniyeti ilkemizle birleştirerek ülkemiz ve müşterilerimize sağladığımız katma değer ile Toplam Fayda yaratmaya devam edeceğiz.” diye ifade etti.

Türkiye’de satış ve satış sonrası hizmet kalitelerini arttırarak bayi ağı ile birlikte büyümeye devam etmeyi planladıklarının belirten Uğur, “Gelişmiş lojistik sektörü ve inşaat alanındaki büyük yatırımlar, bulunduğu konum itibariyle Türkiye’yi Avrupa pazarının önemli bir bölgesi yapıyor. Biz de Bursa Ağır Vasıta olarak, uzun zamandır özenle yürüttüğümüz hizmet standartlarımız sayesinde her yıl pazar payımızı yükselterek sektörün önde gelen firmalarından olmaya devam edeceğiz.” Diyerek konuşmasını sonlandırdı.