Yeni servis merkezi açıldı

Bridgestone, araçların kullanım ömürleri boyunca ihtiyaç duyabilecekleri başlıca hizmet ve ürünleri sağlamak amacıyla geliştirdiği servis merkezi noktalarını yaygınlaştırıyor.

Yeni servis merkezi açıldı
banner95

Bu doğrultuda, TEM Otoyolu üzerinde Hendek mevkiinde yeni açılan Bridgestone Servis Merkezi, 500m2’lik bir alanda ağır ticari araçların yanısıra hafif ticari ve binek araç müşterilerine de hizmet verecek.

Dünyanın en büyük lastik üreticisi Bridgestone, araç sahiplerinin ömürleri boyunca ihtiyaç duyabilecekleri temel ürün ve hizmetleri sağlamak amacıyla TEM Otoyolu üzerinde Hendek mevkiinde, Bridgestone Servis Merkezi’ni müşterilerinin hizmetine sundu.

İlk olarak 18 yıl önce İstanbul Esenler Otogarı’nda, başta otobüsler olmak üzere ağır ticari araçlara yönelik hizmet vermek üzere kurulan Bridgestone Servis Merkezi, Hendek’te açılan bu ikinci hizmet noktasında ağır ticari araçların yanısıra; binek ve hafif ticari araçlara da hizmet verecek. Anadolu’yu İstanbul’a bağlayan önemli bir aktarma noktası olan Hendek mevkiinde TEM Otoyolu’nun 2 yönünden de ulaşılabilen ve 500 metrekare kapalı alana sahip yeni Bridgestone Servis Merkezi’nde sürücülerin ihtiyaç duyabilecekleri temel ürünler bir arada sunulduğu gibi; lastik satışı ve değişimi ile temel araç ve lastik bakım hizmetleri gibi temel bakım hizmetleri de veriliyor.

Bridgestone Servis Merkezi’nde ayrıca, ticari araç kullanıcıları için Bandag markasıyla lastik kaplama hizmeti de sunuluyor.

Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Brisa Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Levent Akpulat,Bridgestone çatısı altında oluşturduğumuz servis merkezi noktaları ile müşterilerimizle buluşabileceğimiz her noktada olmayı hedefliyoruz. Bridgestone Servis Merkezi, hem ticari hem de binek araç kullanan müşterilerimize kolay, kaliteli, güvenilir, ekonomik ve hızlı şekilde hizmet sunmamızı sağlıyor. Müşteri deneyimini mükemmelleştirmek yolunda bizim için önemli bir platform. Esenler’deki Bridgestone Servis Merkezi ile yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimini şimdi, Türkiye’nin en önemli kesişim noktalarından biri olan TEM Otoyolu üzerindeki Hendek mevkiine taşıyoruz. Kaliteden taviz vermeyen iş anlayışımız doğrultusunda, son teknoloji ürünü ekipmanlarımız ve her biri alanında uzman profesyonel çalışanlarımızla %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen geniş bir ürün ve hizmetler bütünü sunacağız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner71