Volvo bayrağı altında büyüyecek

Bir aile şirketi olarak 2007 yılından bu yana uluslararası nakliye hizmeti veren Mehmet Çelik Uluslararası Nakliyat, filosuna 1 adet FH460 4X2 çekici dahil etti. Bu alımla birlikte filosundaki araç ve Volvo Kamyon sayısı 3’e yükseldi.

Volvo bayrağı altında büyüyecek
banner95

Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda, Rusya, İran, Azerbaycan hattında kuru yük taşımacılığı yapan Mehmet Çelik Uluslararası Nakliyat, alımını gerçekleştirdiği 1 adet FH460 4X2 çekici filosundaki toplam araç ve Volvo Kamyon sayısını 3’e yükseltti.

Mehmet Çelik Uluslararası Nakliyat’ın filosuna kattığı yeni FH serisi çekici, uzun yol koşullarında sorunsuz ve yakıt anlamında tasarruflu nakliye hizmeti için üretilmiş yürüyen aksamda üst düzey dayanıklılığın yanı sıra sürücüsü için de güvenli ve konforlu kabini ile de öne çıkıyor.

40 yıldır nakliye sektöründe bulunan Mehmet Çelik Uluslararası Nakliyat bu zaman zarfı boyunca tercihini hep Volvo Kamyon’dan yana kullandı. Firma gelecekte de Volvo Kamyon’dan başka bir marka ile çalışmayı düşünmediğinin mesajını verdi.

Volvo Kamyon’un yürüyen aksamlardaki dayanıklılığı, çevreci ve tasarruflu motoru ile öne çıkması nedeniyle Volvo Kamyon müşterilerinin  Volvo marka araçları tercih etmesindeki en önemli etkenlerden. Mehmet Çelik Uluslararası Nakliyat’ın Volvo Kamyon’a bağlılığı oldukça yüksek bir iş ortağı. Bir aile şirketi olarak kuruklan 40 yıllık iş ortaklığının  gelecekte de süreceği şirket yetkilileri tarafından da dile getirildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner71