TÜRKLİM yeni başkanını seçti

Türkiye Liman İşletmecileri Derneği (TÜRKLİM), üç yıl süreyle görev yapacak yeni yönetim kurulunu, üye liman temsilcilerinin oylarıyla seçti. Yapılan oylama sonucu TÜRKLİM’in yeni Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hakan Genç olurken, Başkan Yardımcılığı görevini ise Cem Aysel üstlendi.

TÜRKLİM yeni başkanını seçti
banner95

Özel liman işletmecilerinin sektörel sorunlarına çözüm aramak ve dayanışmayı sağlamak amacıyla kurulan TÜRKLİM’in 9. Yönetim Kurulu Başkanı, halen Arkas Holding Liman ve Terminal İşletmeleri Grup Başkanlığı görevini sürdüren Mehmet Hakan Genç oldu.

Mehmet Hakan Genç Kimdir?

1958 İstanbul doğumlu olan Mehmet Hakan Genç, Marmara Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamladı. 1977 – 1983 yılları arasında Yakın Doğu Deniz Acenteliği A.Ş.’de görev yapan Genç, 1985 – 1990 yılları arasında Arkas Denizcilik ve Nakliyat A.Ş.’de çalıştı. 1990 yılından 2000 yılına dek Arkas Holding Grup Şirketi Egekont Konteyner Taşımacılık A.Ş’ de İstanbul Şube Müdürlüğü yapan Genç, 2000 yılından bu yana Arkas Holding A.Ş’ de Liman ve Terminal İşletmeleri Grup Başkanı olarak çalışmaktadır.

Yeni yönetim kurulu üyeleri;

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Mehmet Hakan GENÇ / MARPORT

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Cem AYSEL / ERDEMİR

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Arcan FAYATORBAY / APM

Gökhan YURTEKEN / DP WORLD

Recai IŞIKTAŞ / FORD OTOSAN

Aydın ERDEMİR / TOROSPORT

Uygun DEĞİRMENCİ / SOLVENTAŞ

Aziz GÜNGÖR / EGE PORT

Yüksel Nuri PEKER / MIP

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71