banner126

TIRSAN’dan Ceran Nakliyat’a Filo Teslimatı

Ceran Nakliyat, 2014 yılı son parti alımı olan 25 adet Tırsan Perdeli Maxima Semi-treyler ve 5 adet tren yüklemeli Tırsan Perdeli Maxima Semi-treyleri Tırsan Adapazarı fabrikasında düzenlenen törende teslim aldı.

TIRSAN’dan Ceran Nakliyat’a Filo Teslimatı
banner95

Törene Ceran Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ceran ve DAF-TIRSAN Satış Koordinatörü Hasan Özbayrak katıldı. Ayrıca firma  2015 ocak ayında 8 adetlik tren yüklemeli Tırsan Perdeli Maxima semi-treyler teslimatı ile siparişini tamamlanmış olacak.

Ceran Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ceran gerçekleşen teslimat töreninde Tırsan’ı tercih etme nedenlerini şu şekilde açıkladı: “Öncelikle Tırsan markasına duymuş olduğumuz güven ve en önemlisi Tırsan treylerlerin, şasisinin kataforez (KTL) kaplamalı oluşu sayesinde 10 yıl paslanmazlık garantisi verilmesi tercih nedenlerimizin başında geliyor. Zira bu sayede araçlarımızın 2. el değeri yükseliyor. DAF-TIRSAN’ın sahip olduğu geniş servis ağı sayesinde vermiş olduğu hizmetler de tercihimizin öncelikli sebeplerindendir.” Ceran, “Ayrıca ‘Tren Yükleme Sistemi’ sayesinde yakıt tasarrufu, tamir bakım masrafı, lastik ve işletme maliyetlerinin azalıyor olması da bizim için büyük avantaj,” ifadesini kullandı.

Merkezi İzmir olan Ceran Nakliyat yurtiçi ve yurtdışına komple TIR, parsiyel, proje, tehlikeli madde ve askılı tekstil taşımacılığı alanında müşterilerine lojistik hizmeti vermektedir.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER