banner126

PTT artık daha hızlı olacak

PTT Genel Müdürlüğü, daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek amacıyla saatte 160 kilometre hız yapan bin 663 motosiklet satın alarak bölge müdürlüklerine gönderdi.

banner179
PTT artık daha hızlı olacak
banner95

Her türlü konfor ve donanıma sahip motosikletlerden 50'si, Adana'da PTT çalışanlarına teslim edildi. Eski motosikletlerini kuruma veren postacılar, yenileriyle göreve başladı. Eskilerine nazaran daha hızlı ve konforlu olan motosikletler vatandaşların da ilgisini çekti.

Adana PTT Başmüdürü Mehmet Kani Gümüşoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kurumlarının gelişen teknoloji ve rekabet koşullarına ayak uydurarak, müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde çalışmalara devam ettiğini belirtti.

Yenilikçi bir anlayışla bir çok hizmeti Türkiye'nin en ücra köşesine kadar götürmeyi amaçladıklarını ifade eden Gümüşoğlu, konuşmasına şöyle devam etti:

''Genel müdürlüğümüz yenileme çalışmaları kapsamında bin 663 motosiklet alarak posta hizmetlerinde kullanılması için bölgelere gönderdi. Bunlardan 50 tanesi de başmüdürlüğümüze tahsis edildi. Postacılar yeni motosikletlerini alarak göreve başladı. Yeni motosikletlerle tüm mektuplar, tebligatlar, kargolar ve posta kartları adreslere çok daha hızlı ve güvenli şekilde ulaşacak. Saatte 160 kilometre hız yapabilen motosikletlerimiz güvenli ve kaliteli. Ben motosikletlerin ülkemize, milletimize ve arkadaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.''

Gümüşoğlu, Adana halkına en hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet vermek için çalışmalara devam edeceklerini vurguladı.

YORUM EKLE
banner184
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178