Pegasus ve ING Bank'tan işbirliği

Pegasus Hava Yolları’nın Uçuş Programı olan Pegasus Plus çatısı altında ING Bank işbirliğiyle hayata geçirilen Pegasus Plus Kart, misafirlerin uçuş keyfini artırmaya devam ediyor.

Pegasus ve ING Bank'tan  işbirliği
banner95

Pegasus Plus Kart’a henüz başvuru yapmamış olan kişiler için düzenlenen yeni kampanya ile 10 Haziran-10 Temmuz tarihleri arasında kart başvurusu yapanlar, 1 Eylül-30 Aralık tarihleri arasında Pegasus’un uçuş ağı içerisinde yer alan 84 uçuş noktasından tercih ettikleri herhangi birine kullanabilecekleri tek yön bilet kazanacak ve yurt içi veya yurt dışında farklı şehirleri keşfetme imkanı bulacak.

Yıllık kart aidatı olmayan ve ING Bonus Kart'ın tüm özelliklerini taşıyan Pegasus Plus Kart, kart sahiplerine yaptıkları tüm alışverişlerden %1 UçuşPuan’ın yanı sıra Bonus Puan biriktirme fırsatı da sunuyor.

Pegasus misafirleri, Pegasus Plus Kart’ın avantajlı dünyasına katılırken Pegasus’un geniş uçuş ağı ile yurt içinde 30, yurt dışında 54 olmak üzere, toplam 35 ülkede 84 şehirden dilediklerine ücretsiz uçma hakkı kazanmak için www.flypgs.com ya da www.ingbank.com.tr adreslerinden kart başvurularını yapabilirler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner71