banner126

Mercedes farklı firmalara 10 otobüs teslim etti

Mercedes-Benz Türk 2 Mart – 5 Nisan tarihleri arasında 7 farklı firmaya 10 otobüs teslimatı gerçekleştirdi.

Mercedes farklı firmalara 10 otobüs teslim etti
banner95
02.03.2017
Nesilden nesile süren Mercedes-Benz geleneği bozulmadı
Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Halk Otobüsü’ne satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Conecto İlyas Günel ve Bünyamin Günel’e teslim edildi. Teslimat esnasında İlyas ve Bünyamin Günel, üç nesildir Mercedes-Benz araçlarını tercih ettiklerini, araçların sorunsuz çalışması ve düşük yakıt sarfiyatı tercihlerinde önemli rol oynadığını belirtti.
 
28.03.2017
Astor Turizm Mercedes-Benz ile yaza hazır
Mercedes-Benz Türk bayii Koluman Tarsus tarafından Astor Turizm’e satışı gerçekleşen 2 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD Adnan Asoğlu’na teslim edildi. Asoğlu, Mercedes-Benz araçlarının müşterilerin beklentilerini aştığını, bu yönüyle Mercedes-Benz’in kalitede öncü olduğunu belirtti. Araçların düşük yakıt sarfiyatının, düşük işletme maliyetlerinin ve dayanıklılığının Mercedes-Benz kalitesi ile birleştiğinde ortaya çıkan sonucundan çok memnun olduklarını, bu nedenle de her zaman yıldızın ilk tercihleri olacağını ekledi.
 

29.03.2017
Bektaşlar Turizm yine Mercedes-Benz dedi
Mercedes-Benz Türk bayii Koluman Ankara tarafından Bektaşlar Turizm’e satışı gerçekleşen 2 adet Mercedes-Benz Travego 15 SHD ve 1 adet Tourismo 16 RHD Enver Bektaş’a teslim edildi. Bektaş teslimat esnasında Travego araçlarını genişliği, iç hacmi, yakıttaki cimriliği ve yüksek konfor algısı nedeniyle tercih ettiklerini ve Travego araçlarının müşteri beklentilerini fazlasıyla karşıladığını; 2017 yılında Tourismo Euro 6 araç yatırımlarına devam edeceklerini belirtti. Bektaş, toplamda satın aldıkları 5 aracın 3 adedini teslim aldıklarını, kalan 2 adedini de Mayıs ayında teslim alacaklarını ekledi.

 
31.03.2017
Mercedes-Benz, düşük yakıt sarfiyatında yine öncü oldu
Mercedes-Benz Türk bayii Mengerler Sivas tarafından Malatya Medine’ye satışı gerçekleşen 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD firma sorumlusu Mehmet Şenaldı ve Ramazan Keskin’e teslim edildi. 2017 yılına hızlı yatırımlarla giren Malatya Medine Turizm’in aldığı 5 adet Tourismo 16 2+1 RHD araçların beşinci adedinin teslim alan Şenaldı ve Keskin, Mercedes-Benz araçlarının kalitesinin, dayanıklılığının, düşük işletme maliyetlerinin ve yakıt ekonomisinin tercihlerinde etkili olduğunu belirtti.

 
03.04.2017
Mardin Seyahat’in kalitede tercihi Mercedes-Benz oldu
Mercedes-Benz Türk bayii Koluman Gaziantep tarafından Mardin Seyahat’e satışı gerçekleşen 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD Cemal Yılmaz’a teslim edildi. Filolarını yalnızca Mercedes-Benz ile güçlendiren Mardin Seyahat, Mercedes-Benz araçlarını yakıt cimriliği ve dayanıklılığı nedeniyle tercih ettiklerini belirtti. 

 
Bireysel otobüs işletmecilerin tercihi de yıldızdan yana
Mercedes-Benz Türk bayii Mengerler İzmir tarafından Pamukkale Turizm’e satışı gerçekleşen 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD Pamukkale Turizm bireysel otobüs işletmecisi Zekeriye Yılmaz’a teslim edildi. Teslimat esnasında Yılmaz, aldıkları bu araçla araç parklarındaki Tourismo sayısını dörde çıkarttıklarını ve 2017 yılında yatırımlarına devam edeceklerini belirtti. Tourismo araçların düşük yakıt ve işletme maliyetleri ve dayanıklılığı nedeniyle tercihleri olduğunu ve araçlardan çok memnun olduklarını belirtti.
 

05.04.2017
Konfor denince akla gelen ilk isim yine Mercedes-Benz oldu
Mercedes-Benz Türk bayii Mengerler Ankara tarafından Doğan Nur Turizm’e satışı gerçekleşen 2 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD Mengerler Ankara Satış Müdürü Şenay Güngör tarafından Doğan Nur Turizm firma ortaklarından Ali Kör’e teslim edildi. Hatay bölgesinin gözde firmalarından olan Doğan Nur Turizm, 2017 yılındaki yatırımlarına Mercedes-Benz ile devam edeceklerini belirtti. Kör, yeni nesil Euro 6 Mercedes-Benz araçlarının teknolojideki öncülüğünden duydukları memnuniyeti dile getirdi ve aynı zamanda Mercedes-Benz araçlarının yüksek kalite algısı sayesinde yolcularına daha konforlu ve rahat bir yolculuk sağlamaktan gurur duyduklarını belirtti.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71