Mengüllü, TIRSAN Frigo'yu tercih etti

Mengüllü Lojistik 7 adet TIRSAN Frigo SRS C semi treyleri Hatay Has Otomotiv lokasyonunda düzenlenen törende teslim aldı.

Mengüllü, TIRSAN Frigo'yu tercih etti
banner95

Tırsan bayisi Hatay Has Otomotiv şubesi tarafından satışı gerçekleştirilen araçların teslimat töreni Mengüllü Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ali Mengüllü, Şirket Ortağı Ender Yıldız ve Hatay Has Otomotiv Satış Danışmanı Mehmet Ali Zubaroğlu’nun katılımı ile gerçekleşti.

Mengüllü Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ali Mengüllü, gerçekleşen teslimat töreninde yaptığı konuşmada, “Tırsan ile işbirliği içerisinde olmaktan çok memnunuz. Tırsan’ın FRC sertifikalı ağır izoleli Frigo aracı ATP mevzuatına uygun olup soğuk zincir taşımacılığında ürünlerimizi güvenli şekilde taşımamızı sağlamaktadır. Ayrıca, Tırsan Frigo şasisinin kataforez kaplamalı oluşu sayesinde araçlar  paslanmaya karşı 10 yıl boyunca garanti altına alınmaktadır. Böylece araçların 2. el değeri yükselmektedir,” dedi.  Mengüllü, “Tırsan’ı tercih ettik, çünkü Tırsan markasına duymuş olduğumuz güven, araçların kalitesi ve Tırsan Treyler’in sahip olduğu geniş servis ağı oldukça memnuniyet verici. Yeni yatırımlarımızda da TIRSAN ve Hatay Has Otomotiv ile işbirliğimizin devam etmesinden memnuniyet duyacağız,” diye ekledi.

Merkezi Hatay olan Mengüllü Lojistik ağırlıklı olarak soğuk zincir taşımacılığı alanında müşterilerine lojistik hizmet sunmaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71