banner126

Filosuna 250 adet çekici kattı

Medlog Lojistik Türkiye, Mayıs ayı itibarıyla 250 adet çekiciyi filosuna dahil ederek filodaki araç sayısını artırdı ve gençleştirdi.

banner179
Filosuna 250 adet çekici kattı
banner95

Haziran 2011’de Türkiye’de faaliyete başlayan Medlog Lojistik Türkiye, müşteri memnuniyetini artırmak ve müşterilerin lojistik ihtiyaçlarına çözümler sunmak amacıyla MSC’nin (Mediterranean Shipping Company) bir iştiraki olarak kuruldu.

İstanbul merkez olmak üzere Tekirdağ, İzmir, Bursa, Gemlik, Eskişehir, Gebze, Samsun, İskenderun, Mersin, Antalya, Trabzon ve Ankara’da şubeleri bulunan Medlog Lojistik, filosunu Mayıs ayı itibarıyla 250 adet 2015 model Ford Cargo 1846T ile yenileyerek araç sayısını artırmış oldu. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından “İlk Kapsamlı Teminata Sahip Taşıyıcı Firma” ödülü sahibi olan Medlog Lojistik, karayolu taşımacılığındaki son hamlesiyle daha güçlü bir filo organizasyonuna da ulaştı.

DEMİRYOLUNA DA YATIRIMLAR SÜRÜYOR

Her türlü lojistik hizmet ihtiyacını karşılamaya yönelik alt yapı çalışmalarına devam eden Medlog Türkiye 255 adet vagon ile, tüm hatlarla gerçekleştirilen yüklemelerin kapıdan kapıya taşımasının yanı sıra; demiryolu taşımacılığı, transit taşıma, proje taşımacılığı ve depo hizmetleri veriyor. Medlog Türkiye, yaptığı vagon yatırımlarıyla demiryolu bağlantısı olan limanlarda karayoluna alternatif çözümler sunuyor.

YORUM EKLE
banner184
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178