Alışan'dan destek

Lojistik sektörünün gelişimi için gerçekleştirdiği yatırımlar ve faaliyetler ile adından sıkça söz ettiren Alışan Lojistik; Türkiye’nin sanayi üssü Gebze’de düzenlenecek olan Avrasya İşadamları Forumu’na Altın Sponsor olarak tam destek veriyor.

Alışan'dan destek
banner95

Avrasya Ekonomik İlişkiler Derneği (EkoAvrasya) ve Tüm Karadeniz Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (TÜKSİAD); Gebze Belediyesi, Gebze Ticaret Odası ve Kocaeli Valiliği’nin desteğiyle 12 – 15 Aralık 2013 tarihleri arasında Türkiye’nin sanayi üssü Gebze’de gerçekleştirecekleri “Avrasya İşadamları Forumu”nun Altın Sponsorluğu’nu Alışan Lojistik üstleniyor.

22 milyon metrekarelik bir coğrafyayı kapsayan ve 1 trilyon doların üzerinde resmi geliri bulunan Avrasya bölgesi ile Türkiye arasındaki ekonomik ve ticari ilişkilerin artırılması amacıyla düzenlenecek olan etkinlik; Gebze’de yapılacak olan ilk “Uluslararası İşadamları Forumu” olması sebebiyle de büyük önem taşıyor. Avrasya İşadamları Forumu’na 30 ülkeden yaklaşık 300 iş adamı; yurt içi ve yurt dışından 4 bakan, 6 büyükelçi, 30 milletvekili, 40 oda başkanı ve birçok bürokratın katılması bekleniyor.

Alışan Lojistik’in düzenlenmesinde büyük rol oynadığı 3 tam gün sürecek olan etkinlikte; Türkiye ve foruma katılan diğer ülkeler arasındaki ticari hacmin gelişmesine yönelik görüşler paylaşılacak, ülkeler kendi tanıtımlarını yapabilecek, ülkelerindeki yatırımlar ve teşvikler hakkında bilgi aktarımında bulunabilecek. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71