Ağır vasıta ihracatta kan kaybediyor Ağır vasıta ihracatta kan kaybediyor

İmza törenine Wielton markasından da sorumlu Genel Müdür Tolga Senyücel, Wielton Türkiye Satış ve Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Ozan Akbal ve marka Pazarlama Müdürü Ömer Madazlıoğlu katıldı.

İmza töreni sonrası açıklama yapan marka Genel Müdürü Tolga Senyücel, yetkili satıcı ve servis ağı oluşturarak taşımacılık sektöründe daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmak istediklerini belirtti. Senyücel “Bugün atılan imzalar, Wielton'un Türkiye pazarındaki kararlılığının ve büyüme stratejisinin bir parçasıdır. Markamız için yetkili satıcı ve servis ağı çalışmalarımız hızla sürüyor. İlk etapta Türkiye genelinde 14 yetkili satıcı ve servis ile hizmet vermeye başlıyoruz. Hedefimiz en geniş bayi ağı ile müşterimize çözüm ortağı olmak ve memnuniyetlerini artırmak” şeklinde konuştu.

İstanbul Tuzla Doğuş Otomotiv, Kocaeli Gebze Servis, Mersin Akdeniz Ağır Vasıta, İzmir bölgesinde Ankara Ağır Vasıta, Trabzon’da Asya Otomotiv, Antalya’da Başaran Ağır Vasıta, Ankara’da Çalışkan Otomotiv, Bolu’da Çarıkçı Otomotiv, Diyarbakır bölgesinde Diyarbakır Ağır Vasıta, Samsun’da Erçal Otomotiv, Bursa’da Koçaslan Otomotiv, Konya bölgesinde Konya Ağır Vasıta, Kayseri’de Özaltın Otomotiv ve İstanbul’da ise UCR Otomotiv olmak üzere 14 yetkili satıcı ile imza töreni gerçekleştirilmiştir.