Mercedes Haberleri

mercedes haberleri ve güncel mercedes gelişmeleri, mercedes ile ilgili tüm video, mercedes fotoğrafları ve mercedes haberleri Lojistik Haberler, Ticari Araç Haberleri, Taşımacılık Haberleri sitemizde


OTOBÜS

Mercedes-Benz Türk, yeni sürüş ve güvenlik teknolojileriyle donattığı Mercedes-Benz Travego ve Tourismo model otobüslerindeki yenilikleri gerçekleştirdiği basın toplantısı ile tanıttı....

TİCARİ ARAÇLAR

Mercedes-Benz Türk, Aksaray Kamyon Fabrikası’nda kurulan yağmurlama test standına sahip yeni tesisini açtı.

AKTÜEL

Mercedes-Benz Kamyon Finansman, Mercedes-Benz Actros, Arocs Yerli ve İthal Tüm Çekiciler için geçerli Nisan ayına özel kampanya sunuyor.

EĞİTİM

Mercedes-Benz Türk’ün üniversite öğrencilerine yönelik Aksaray Kamyon Fabrikası’nda hayata geçirdiği PEP+ Zorunlu İş Yeri Eğitimi Staj Programı’nın başvuruları açıldı.

TİCARİ ARAÇLAR

Mercedes-Benz Türk; Çocuk İyilik Merkezi’ne sağladığı 2 adet araç desteği ile çocukların ulaşım imkanına kavuşturdu.

TİCARİ ARAÇLAR

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Nisan ayına özel Kampanyasını duyurdu.

TİCARİ ARAÇLAR

Mercedes-Benz Türk’ün çatı şirketi Daimler Truck, 2023 yılında da sürdürülebilirlik ve dönüşüm faaliyetleri kapsamında önemli kilometre taşlarına ulaştı.

YEŞİL LOJİSTİK

Sürdürülebilirlik konusunda kararlılığını sürdüren Mercedes, çalışmalarının detaylarını açıkladı. Tüm değer zinciri boyunca CO2 azaltımı, CO2’i azaltılmış çelik, alüminyum ve geri...

OTOBÜS

Denizli Büyükşehir Belediyesi, 7 adet Conecto Solo, 10 adet Conecto Körüklü ve 3 adet Tourismo 15 RHD model otobüs aldı.

TİCARİ ARAÇLAR

Mercedes-Benz Kamyon Finansman, Mercedes-Benz Actros & Arocs Yerli & İthal Tüm Çekiciler için geçerli Mart ayına özel kampanya sunuyor.