Yeni 2,5 metre genişliğindeki kabiniyle, bronz-siyah tasarım detaylarıyla, basamaklarıyla, saklama bölmeleri ile bir çekiciden çok daha fazlasını sunan F-MAX Select, Kör Nokta Uyarı Sistemi, İleri Hareket Bilgilendirme Sistemi, Sürücü Dikkat Takip Sistemi, Yaya Algılama Özellikli Çarpışma Önleme Yardımı, Dur Kalk Özellikli Akıllı Adaptif Hız Kontrol Sistemi, Otomatik Yanan Uzun Farlar, Şerit Takip Uyarı Sistemi gibi özellikleriyle de her yolculuğu emniyetli ve keyifli hale getiriyor.

Ford Trucks F-MAX Select’i tercih eden müşteriler, Michelin’in yakıt tasarrufu ve kullanım ömrü konusunda üstün performans sunan MICHELIN X Line Energy veya MICHELIN X Multi Energy lastiklerinden birini tercih edebiliyor.

 Yapılan anlaşmayla ilgili açıklamalarda bulunan Michelin Türkiye Satış Direktörü Erol Şimşir, “Michelin Türkiye ekibi olarak ağır vasıta pazarındaki gücümüzü yaptığımız yeni anlaşmalarla pekiştirmeye devam ediyoruz. Ford Trucks’ın özel ürettiği F-MAX Select modeli için bizi tercih etmesinden dolayı memnuniyet duyduk. Bu sınırlı sayıda üretilecek çok özel model için sunacağımız özel donanımlı lastiklerimiz ile ağır vasıta sürücülerinin ihtyaçlarına cevap vereceğiz, her zaman olduğu gibi üstün performans özelliklerimizden ödün vermeden uzun ömürlü ve güvenilir lastik sunma vaadimizi yerine getiriyoruz. F-MAX Select kullanıcılarının, Michelin lastiklerinin kullanım ömrü boyunca göstereceği performansla her türlü yükün üstesinden gelebileceğine inanıyoruz” dedi. 

Kayseri Büyükşehir Belediye'sine Volvo FM gücü Kayseri Büyükşehir Belediye'sine Volvo FM gücü

Editör: Mutlu Doğan